Regulamin komentowania

Aby zapanować nad coraz większą ilością komentarzy pojawiających się pod postami, do redakcji Majsterkowa dołączyło dwóch moderatorów, których głównym zadaniem będzie utrzymanie w prowadzonych dyskusjach względnego porządku. Aby uniknąć wszelkich nieporozumień, postanowiłem napisać krótki regulamin, który jasno określi, czego nie wolno robić zostawiając na blogu komentarz.

Majsterkowy regulamin komentowania

Niniejszy regulamin prosi w szczególności o:

  1. Zachowanie kultury wypowiedzi i unikanie wszelkich wulgaryzmów.
  2. Podpisywanie się imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem. Komentarze zawierające w podpisie jedynie nazwę firmy lub bloga (czy jakikolwiek inny spam) będą usuwane.
  3. Unikanie złośliwej krytyki skierowanej do autorów postów. Autorzy robią co w ich mocy, żeby przygotować każdy post możliwie jak najlepiej. Krytykować oczywiście wolno, ale konstruktywnie, rzeczowo i bez zbędnego czepialstwa.
  4. Uwierzenie w uczciwość naczelnego majsterkowicza. Majsterkowo jest moją pracą, a że lubię czasami położyć sobie na kromce chleba kawałek szynki i ogórka, muszę z tej pracy wynosić chociaż kilka złotych. Dlatego też na blogu pojawiły się reklamy i zapewne od czasu do czasu będzie się pojawiać w postach lokowanie produktów. Jednak zawsze (podkreślam – ZAWSZE) będzie to jasno zaznaczone w tekście. Jeżeli mimo tych zapewnień ktoś uparcie będzie próbował wmawiać mi kryptoreklamę, jego komentarz zostanie usunięty.

Jak widzicie, wiele nie wymagam, dlatego mam nadzieję, że moderatorzy nie będą mieli przez Was za dużo pracy ;)

Masz uwagi?