Sony wireless stereo headset w nowym wydaniu

Sony wireless stereo headset w nowym wydaniu

Witam! Przedstawiam ciekawy pomysł na odratowanie wadliwej konstrukcji słuchawek bezprzewodowych dedykowanych do konsoli PlayStation 4. Sony wyprodukowało niestety obudowę pałąka z bardzo kiepskiej jakości tworzywa, które pękało użytkownikom już po kilku miesiącach używania ( mi pękły po 3 latach). Długo szukałem taniego, dobrego zamiennika połamanego pałąka aż w końcu odnalazłem na znanym chińskim portalu. Dawcą części obowiązkowo musiały być jakieś słuchawki z stalowym pałąkiem. Idealnym jak dla mnie okazał się model Askmeer V18 są jeszcze dwa inne modele które można by wykorzystać :)
Oryginalne otwory montażowe pałąka dawcy mają inny rozstaw niż otwory montażowe słuchawek sony. Pałąk dawcy jest bardzo twardy tak więc wiercić w nim jest bardzo ciężko, lepiej było by wypalić laserem potrzebne otwory. Po nieudanej próbie wiercenia postanowiłem, że zrobię adaptery z blaszki aluminiowej. Wykorzystałem również oryginalny kabel 4 żyłowy z dawcy więc obyło się z rozbieraniem dolnej części pałąka w celu przeciągania kabelka z uszkodzonego pałąka. Całość poskręcana śrubkami , natomiast aby tych śrubek nie było widać i aby słuchawki nabrały trochę lepszego wyglądu, wykonałem 2 zagięte blaszki z stali nierdzewnej z wypalonym laserowo logiem, następnie przykleiłem je za pomocą dobrej taśmy dwustronnej tesa. Efekty przeróbki widoczne na zdjęciach

Ocena: 4.73/5 (głosów: 11)

Podobne posty

Prosty i Tani Piec do Pizzy

Prosty i Tani Piec do Pizzy

Dziś postanowiłem zbudować prosty i bardzo skuteczny piec do pizzy.Nie ma co się rozpisywać zapraszam…

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?