INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

w

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 2/5 (głosów: 2)

Podobne posty

12 komentarzy do “

 • Fajny projekcik, ale szkoda, że schematu nie dałeś. Moja ocena 4 ;) Kiedyś kupiłem kit, zamiast układów HEF4027, HEF4093, HA17741 sygnał był wzmocniony na tranzystorach i podany na licznik CD4017, a stan sygnalizowała dioda LED czerwono-zielona (kit AVT721/2)

  Odpowiedz
 • Widzę ocenę i nie mogę uwierzyć że dotyczy tego artykułu (chyba ktoś za pomocą prxów nabił ją). Gdyż mam na ekranie gotowy, złożony, układ i opis jak “mniej więcej” wszystko działa. Nie ma przedstawionego procesu składania, lutowania układu; poszczególnych elementów przed przylutowaniem itp. Całość został według mnie wyciągnięta z szafy, zaprezentowana jako coś prawdopodobnie wykonane samemu, aby tylko dostać kod rabatowy. I ten kabel rodem z PRLu. Pod względem włożonej pracy, ten artykuł nie zasługuje na stronę główną. Takie jest moje zdanie.

  Odpowiedz
 • Niestety, ale projekt wyrzucam do kosza. Zdecydowana większość głosów (jeżeli nie wszystkie) została oddana w krótkim czasie z IP należących do sieci TOR. Biorąc pod uwagę, że sam projekt jest bardzo słaby (szczątkowy opis, brak zdjęć z różnych etapów składania) i nie niesie praktycznie żadnej wartości merytorycznej, jego pojawienie się na Głównej traktuję jako przypadek lub żart (co by nie nazwać tego po prostu oszustwem).

  Odpowiedz
 • Niewiem co wy piszecie, ale przypominam, że to nie tutorial, tylko opis projektu. Wpisując w przeglądarkę tor znalazłem, że dużo osób korzysta z tego!!!

  Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?