Dla Majsterkowiczów zakupy w Nettigo za pół ceny!

Dla Majsterkowiczów zakupy w Nettigo za pół ceny!

Drodzy Majsterkowicze! Wraz ze sklepem Nettigo przygotowaliśmy dla Was super niespodziankę :) Od dzisiaj każdy z Was będzie mógł dostać kod rabatowy dający 50% zniżki na zakupy w Nettigo.

UWAGA! Akcja zakończona!

Co będzie trzeba zrobić, żeby otrzymać 50% zniżki? Wystarczy, że opublikujesz w Majsterkowie artykuł, w którym wykorzystasz rzeczy zakupione wcześniej w Nettigo. Jeżeli Twój post wyjdzie z Poczekalni na stronę główną Majsterkowa, będziesz mógł zrobić kolejne zakupy w Nettigo za połowę ceny :)

Kody rabatowe będą miały tylko jedno ograniczenie – wartość rabatu nie będzie mogła przekroczyć 150zł. Jeżeli więc zrobicie zakupy za 200zł, to normalnie dostaniecie rabat w wysokości 100zł. Ale już przy zakupach za 400zł rabat będzie wynosił tylko 150zł.

Podsumowując

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości podsumuję jeszcze wszystkie zasady w kilku punktach:

  1. Kod rabatowy przysługuje autorowi projektu, który wyjdzie z Poczekalni na stronę główną Majsterkowa
  2. Każdy autor może otrzymać nieograniczoną ilość kodów (jeden kod za jeden projekt na głównej)
  3. Warunkiem otrzymania kodu jest wykorzystanie w artykule produktów zakupionych wcześniej w Nettigo (oraz podlinkowanie w treści artykułu do produktów na stronie sklepu Nettigo)
  4. Rabat w czasie jednych zakupów może wynieść maksymalnie 150zł
  5. Otrzymane kody rabatowe trzeba wykorzystać w ciągu roku od momentu ich otrzymania
  6. Promocja jest nieograniczona czasowo. Zastrzegamy sobie jednak prawo do zakończenia jej w dowolnym momencie, lub do zmiany jej zasad. W przypadku jakichkolwiek zmian na pewno zostaniecie o nich wcześniej poinformowani :)

Mam nadzieję, że ucieszyliście się z niespodzianki :) Rabat w wysokości 50% jest naprawdę wielkim gestem, dlatego w imieniu swoim i Waszym serdecznie dziękuję Witkowi – właścicielowi Nettigo!

UWAGA! Akcja zakończona!

Podziel się:

Podobne posty

21 komentarzy do “Dla Majsterkowiczów zakupy w Nettigo za pół ceny!

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?