Do zobaczenia na DPS FORUM 2017! Mam dla Was wejściówki i licencje na SOLIDWORKS 2017!

Do zobaczenia na DPS FORUM 2017! Mam dla Was wejściówki i licencje na SOLIDWORKS 2017!

Czołem Majsterkowicze!

W przyszłym tygodniu wybieramy się ekipą z naszego fablabu Fabryka do Warszawy na DPS FORUM 2017. Gdyby ktoś nie wiedział – jest to fajna konferencja nowoczesnych technologii, która odbywa się już po raz 16.

Konferencja organizowana jest przez firmę DPS Software, z którą dosyć dobrze żyjemy w naszym fablabie, więc dostaliśmy możliwość uczestniczenia w tej imprezie i poprowadzenia naszej prelekcji pt. “SOLIDWORKS i SOLIDCAM w Fab labie” :) Oczywiście oprócz nas na konferencji będą jeszcze inne atrakcje :D

Cała agendę konferencji znajdziecie tutaj: https://www.dps-software.pl/dpsforum2017/

Wejściówka na konferencję kosztuje 49 zł, ale mam dobrą wiadomość – mam dla Was do rozdania pięć 2-osobowych wejściówek oraz licencje na SOLIDWORKS 2017 dla wszystkich dziesięciu osób (pełna wersja edu – pełna wersja programu z wyłączeniem zastosowań komercyjnych)!

Zaproszenie na DPS Forum

Co trzeba zrobić, żeby dostać darmową wejściówkę na DPS Forum i licencję SOLIDWORKS?

Zadanie jest proste – wystarczy napisać w komentarzu jedną z nowości, jaka pojawi się w SOLIDWORKS 2018. Pięć pierwszych osób, które udzieli prawidłowej odpowiedzi, otrzyma 2-osobowe wejściówki na konferencję i licencje SOLIDWORKS. Mała uwaga – odpowiedzi nie mogą się powtarzać!

To co – z kim zobaczę się w przyszłym tygodniu w Warszawie? :D

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

26 komentarzy do “Do zobaczenia na DPS FORUM 2017! Mam dla Was wejściówki i licencje na SOLIDWORKS 2017!

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?