Konkurs “MAJSTERKOWANIE Z EUROLOAN”

Konkurs “MAJSTERKOWANIE Z EUROLOAN”

Czołem Majsterkowicze!
Wiem jak bardzo lubicie walczyć o nagrody w naszych comiesięcznych konkursach. Jeżeli robimy coś z pasji, a dodatkowo możemy za to kupić sobie np. nowe narzędzia, które pomogą nam tę pasję rozwijać, to jest to sytuacja idealna. Tym razem spieszę poinformować Was o konkursie dla majsterkowiczów, którego organizatorem jest Mash Poland Spółka z o. o., właściciel marki Euroloan.

Zasady konkursu

Do konkursu należy głosić swoją pracę, oczywiście wykonaną w myśl zasady “zrób to sam”, zrobioną w ciągu ostatniego roku. Ma to być projekt (lub max. 3 projekty), z którego jesteś najbardziej dumna/dumny, taki, w który włożyłaś/włożyłeś całe swoje serce. Jest tylko jedno ale – projekt musi być przydatny w życiu codziennym.

Zgłoszenie, w formie opisu ze zdjęciami lub z krótkim filmikiem, wysyłajcie poprzez formularz na stronie konkursu: http://majsterkowaniezeuroloan.pl/formularz-zgloszeniowy/

Nagrody

Jest o co walczyć, ponieważ pierwsza nagroda w konkursie to aż 5000 złotych! Kolejne dwa miejsca na podium, także mają szansę świetnie wyposażyć swój warsztat, ponieważ nagrody dla nich, to 3000 złotych za II miejsce oraz 2000 złotych za III miejsce.

Ale to jeszcze nie koniec nagród! Dodatkowa nagroda w wysokości 5000 zł. będzie przyznana w głosowaniu internautów.

Jury

Mówię Wam o tym nie bez powodu, ponieważ zostałem zaproszony do Jury tego konkursu i w doborowym towarzystwie, będę oceniał zgłoszone projekty :)

Jury konkursu

Informacje o terminach

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 5 września 2018 r. do 9 października 2018 r. do godz. 12.00.

Głosowanie internautów będzie trwało od 5 września 2018 r. od godz. 10:00 do 26 października 2018 r. do godz. 23:59.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 6 listopada 2018 r.

 

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie oraz na stronie konkursu.

 

Zachęcam Was do udziału w konkursie i trzymam za Was kciuki!

Pozdrawiam
Łukasz

Podziel się:

13 komentarzy do “Konkurs “MAJSTERKOWANIE Z EUROLOAN”

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?