Konkurs: przerób logo Majsterkowa i wygraj majsterkową statuetkę!

Konkurs: przerób logo Majsterkowa i wygraj majsterkową statuetkę!

Cześć!
Obecne logo Majsterkowa jest z nami od niemal samego początku. Lubię je, ale ma jedną wadę – składa się z kilku osobnych elementów. Dlaczego jest to wadą? Bo nie da się go od tak wydrukować na drukarce 3D w formie statuetki. A chciałbym takie statuetki drukować, żeby móc je Wam rozdawać w różnych szybkich konkursach :) Nie pozostaje mi więc nic innego, jak ogłosić konkurs na projekt statuetki, w którym będzie można wygrać jej wydrukowaną wersję!

Swoje pomysły możecie wrzucać w komentarzach do tego postu, lub wysyłać je na statuetka@majsterkowo.pl. Mogą to być zarówno modele 3D, jak i zwykłe grafiki (czy też nawet szkice) z prezentacją waszych pomysłów.

Na projekty czekam do końca marca. Autor najciekawszego projektu otrzyma dużą statuetkę wydrukowaną na drukarce 3D (z nadrukowanym podpisem autora).

Dla ułatwienia wrzucam nasze obecne logo w wektorach: majsterkowo-zarowka.zip (plik DXF)

Logo Majsterkowa w Waszych projektach nie musi być identyczne z oryginałem. Możecie próbować tworzyć własne wariacje. Warunek jest jeden – cały projekt statuetki musi stanowić jedną całość (nie może się składać z kilku osobnych elementów, jak obecne logo).

Każdy może zgłosić dowolną ilość propozycji :)

Powodzenia!

PS – a skoro już o druku 3D mowa, to pamiętajcie o naszym drugim konkursie, który toczy się w dziale Druk 3D!

Podziel się:

3 komentarzy do “Konkurs: przerób logo Majsterkowa i wygraj majsterkową statuetkę!

  • Witajcie ;) jestem En_der, raczej nikt mnie nie kojarzy, ponieważ wczoraj zalegalizowałem swoją obecność tutaj, ale do rzeczy. Moja wizja statuetki wygląda jak nabazgrałem na foto poniżej :) Wygląda to następująco ; solidna podstawa, z której wychodzą dwa płaskie klucze, pomiędzy nimi solidny kawał gwintu Edisona, zamiast żarnika, symbol diody LED, zwieńczone niby znakiem zapytania, przypominającym kawałek żarówki ( dlaczego znak zapytania – zawszę odwiedzam stronę z nadzieją znalezienia odpowiedzi jak coś wykonać) I tak właśnie wygląda moja wizja. Pozdrawiam En_der :)

    Odpowiedz
  • szkoda że tak mało propozycji, liczyłem że więcej pooglądam, pewnie ludzie na maila wysyłają. En der fajna opcja, pewnie jakby ja dokładniej narysować było by super.

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?