Konkurs – zgarnij multiszlifierkę Eurotek EG216

Konkurs – zgarnij multiszlifierkę Eurotek EG216

Ci, którzy śledzą Majsterkowo na Facebooku i Google+ wiedzą już od kilku dni, że udało mi się wygrać nowiutką akumulatorową multiszlifierkę Dremel 8200 w konkursie zorganizowanym na Facebooku.

Sprzęcik już do mnie dotarł i spisuje się wyśmienicie, więc moja stara multiszlifierka nie jest mi już potrzebna. Początkowo chciałem ją sprzedać, ale ostatecznie postanowiłem zrobić Wam małą niespodziankę i przygotowałem konkurs, w którym będziecie mogli ją wygrać :)

Żeby nie było niedomówień, powiem to jasno – główną nagrodą jest używana multiszlifierka Eurotek EG216 wraz z giętkim wałkiem:

Multiszlifierka Eurotec EG216

Multiszlifierka Eurotec EG216 - giętki wałek

Oryginalny kluczyk powyginał się już po kilku dniach, dlatego do szlifierki dorzucam kluczyk dorobiony przeze mnie (widoczny na zdjęciu). Szlifierka jest oczywiście w pełni sprawna i nawet nie widać na niej za bardzo śladów użytkowania. Jedynie po nakrętce do mocowania narzędzi widać, że szlifierka była używana :)

Jak można wygrać?

Szlifierkę otrzyma osoba, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na poniższe pytania:

 1. Jeszcze kilka miesięcy temu Majsterkowo istniało pod inna nazwą. Jaka to była nazwa?
 2. Od czasu do czasu wspominam w treści postów o projektach, które planuję wykonać na bazie Arduino. Wymień chociaż dwa z nich.
 3. Na Facebookowym fanpage Majsterkowa podrzuciłem pewnego dnia link do strony, na której można znaleźć pokaźny zbiór projektów domów. Dla kogo zostały zaprojektowane te domy?
 4. Pewnego dnia ktoś trafił na tego bloga wpisując w Google “Co zrobić, gdy dziecko weźmie wtyczkę pod prądem do ust?”. Jak długo osoba ta buszowała wtedy po blogu? (odpowiedź znajdziesz na Majsterkowej stronie na Google+)
 5. Jakiś czas temu pokazywałem na blogu, jak zrobić fajną zabawkę dla dzieci. Jakie zwierzę przedstawiała ta zabawka?
 6. Jakiego koloru diod LED zostało użytych najwięcej w opublikowanych dotychczas postach?
 7. Maciej Orłoś docenił mój zapał do majsterkowania i wspomniał o Majsterkowie w Teleexpressie. Kiedy to było?
 8. Nightex, jeden z użytkowników naszego Majsterkowego forum, pochwalił się nam kiedyś tym, co jego 5-letni synek zmajstrował dla swojej młodszej siostrzyczki. Co to było?

Gdzie nadsyłać odpowiedzi?

Odpowiedzi możecie nadsyłać na adres konkurs@majsterkowo.pl do dnia 3.06 do godziny 23:59.

Żadna z odpowiedzi nie jest jakąś pilnie strzeżoną tajemnicą :) Wystarczy trochę poszperać po blogu, fanpage, stronie na G+ i na forum, by bez problemu odpowiedzieć na każde z pytań :)

Nagrody niespodzianki!

Spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi zostaną także rozlosowane dwa drobne upominki – brelok z wkrętakiem (płaskim i gwiazdkowym), oraz brelok z poziomicą:

Brelok z wkrętakiem

Brelok z poziomicą

Kiedy i gdzie będą wyniki?

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na Facebooku, na Google+, oraz w aktualizacji do tego posta najpóźniej kilka dni po zakończeniu konkursu.

No to co? Do dzieła!

07.06.2012 – Rozstrzygnięcie konkursu

Zanim wyjawię oficjalnego zwycięzcę, podam prawidłowe odpowiedzi na wszystkie konkursowe pytania:

 1. myDIY – zrób to sam! (akceptowałem także odpowiedzi bez wykrzyknika na końcu)
 2. Automatyczny dozownik wody i karmy dla psa, drzwi z zamkiem otwieranym brelokiem RFID, rowerowy komputer pokładowy, maszyna CNC, skrzynka geocache, wielopunktowy termometr, tester baterii, Ambilight, licznik przeciętych tasiemek w druciarce
 3. Dla ptaków
 4. 8 minut i 42 sekundy
 5. Renifer
 6. Białe
 7. 15 marca 2012
 8. Podpory do rowerka

Kilka osób odpowiadając na drugie pytanie podawało “podpięcie ATmega8 do Arduino”, czy “migająca dioda”. Tego niestety uznać nie mogłem :) Owszem – takie wątki pojawiały się na blogu, ale w żaden sposób nie można nazwać ich projektami, realizację których miałem w planach.

W sumie przez te kilka dni wpłynęły 43 zgłoszenia na konkurs, z czego 21 zgłoszeń zostało wysłanych w ciągu pierwszej godziny :) I co by dłużej nie przynudzać, ogłaszam oficjalnie, że jako pierwszy komplet odpowiedzi przysłał… Maciej Czapla! Jako potwierdzenie przesyłam screena maila z odpowiedziami Macieja (w prawym górnym rogu jest widoczna data i godzina otrzymania maila):

Maciej Czapla - odpowiedzi konkursowe

Jeżeli natomiast chodzi o nagrody pocieszenia, to spośród pozostałych osób, które nadesłały prawidłowe odpowiedzi, nasza maszyna losująca wybrała Aleksandrę Borowską oraz Łukasza Towarnickiego. Jako, że kobiety mają pierwszeństwo, Ola będzie mogła sobie wybrać, którą nagrodę pocieszenia chce, a Łukasz dostanie to, co zostało :)

Zwycięzcom serdecznie gratuluje, a całą resztę gorąco zachęcam do brania udziału w kolejnych konkursach (a będzie ich w najbliższym czasie jeszcze kilka:)

I swoją drogą – te pytania wydawały mi się dużo trudniejsze ;) Tzn. byłem pewien, że zgłoszeń będzie dużo mniej, a już na pewno nie spodziewałem się tego, że pierwsze odpowiedzi pojawią się po kilku minutach :)

Podziel się:

Podobne posty

28 komentarzy do “Konkurs – zgarnij multiszlifierkę Eurotek EG216

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?