Konkurs #zróbtolepiejchallenge w dziale Druk 3D

Konkurs #zróbtolepiejchallenge w dziale Druk 3D

Czołem drukarze i modelarze ;)

Razem z patronem działu Druk 3D przygotowaliśmy dla Was mały update naszego comiesięcznego konkursu. Chcieliśmy aby więcej z Was miało możliwość poznania materiałów od print-me, dlatego od teraz każdy chętny otrzyma rolkę wybranego przez siebie filamentu. Szczegóły i regulamin znajdują się poniżej.

#zróbtolepiejchallenge

Wyzwanie polega na stworzeniu przedmiotu, który jest tematem w wyzwaniu na dany miesiąc. Co miesiąc będziemy ogłaszać dwa tematy wyzwania. W postach z wyzwaniem przygotuję dla Was różne przedmioty/projekty, a Waszym zadaniem będzie zrobić to samo, ale w wersji “ulepszonej”. Musi być jednak to ta sama rzecz (służąca w tym samym celu).

Regulamin akcji

 1. Do wyzwania może przystąpić każdy, kto ma możliwość zaprojektowania modelu i wydrukowania go na drukarce 3D.
 2. Do wyzwania należy się zgłosić poprzez formularz znajdujący się tutaj.
 3. Zgłoszenie do wyzwania jest równoznaczne z przyjęciem 1 małej rolki filamentu od sklepu print-me.pl, która będzie materiałem do stworzenia projektu w wyzwaniu.
 4. W zgłoszeniu wybieracie materiał oraz podajecie dane do wysyłki filamentu.
 5. Podjęcie wyzwania i otrzymanie gratisowej rolki filamentu zobowiązuje Was do wykonania projektu i opublikowania go w dziale Druk 3D.
 6. Opublikowany projekt musi być kompletny, tj. posiadać wszystkie części dokumentacji (np. schematy, kody źródłowe, projekty płytek drukowanych, …), które są potrzebne do zrealizowania projektu.
 7. W artykule należy napisać i podlinkować materiał, z którego został wykonany projekt. W treści artykułu musi się także znaleźć tag #zróbtolepiejchallenge.
 8. Każdy autor może zgłosić nieograniczoną ilość projektów z jednej otrzymanej rolki filamentu.
 9. Niewywiązanie się z wyzwania w terminie powoduje brak możliwości podjęcia wyzwania w kolejnych edycjach.
 10. Każda nowa edycja zaczyna się zawsze pierwszego dnia miesiąca.
 11. Po zakończeniu każdego wyzwania, wybierany jest zwycięzca, który wykonał najlepszy wg jury projekt. Zwycięzca otrzymuje nagrodę od sklepu print-me.pl w postaci bonu na 4 duże lub 8 małych rolek filamentów z oferty sklepu print-me.pl.
 12. Bonów rabatowych nie można wymienić na ich równowartość w gotówce.
 13. Akcja jest ograniczona czasowo. Zaczyna się z dniem 1.10.2018 i trwa do 31.12.2018.
 14. Akcja nie łączy się z innymi akcjami prowadzonymi równolegle w Majsterkowie (nie można otrzymać nagród w kilku akcjach za jeden projekt).
 15. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w zasadach i regulaminie konkursu. Wszystkie zmiany będą ogłaszane z wyprzedzeniem i będą obowiązywały dopiero od kolejnego miesiąca konkursowego. Aktualny regulamin znajdziesz zawsze na stronie, którą właśnie czytasz.

Wierzę w Waszą kreatywność i masę ciekawych pomysłów na ulepszenia, które moja głowa nie ogarnęła ;) Jeżeli macie ochotę dzielić się swoimi pomysłami na swoich mediach społecznościowych, to nie zapomnijcie o tagu #zróbtolepiejchallenge , wtedy łatwiej nam będzie do Was dotrzeć :)

Mamy nadzieję, że taka forma konkursu przypadnie Wam do gustu i podejmiecie rzucone wyzwanie.
Do dzieła! Akcja startuje właśnie teraz :)

Podziel się:

7 komentarzy do “Konkurs #zróbtolepiejchallenge w dziale Druk 3D

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?