Majsterkowo… Eksperymentalnie! Ruszamy z nowym projektem!

Majsterkowo… Eksperymentalnie! Ruszamy z nowym projektem!

Hej!
Jeżeli śledzisz majsterkowy Fanpage, lub stronę na Google+, widziałeś już zapewne zajawkę serii filmów, które będą się co tydzień pojawiać na majsterkowym kanale YT. Jeżeli jeszcze nie subskrybujesz majsterkowego kanału YT, możesz to szybko zrobić tutaj:

Czym jest projekt “Majsterkowo… Eksperymentalnie!”?

Jakoś od roku chodziła za mną ochota na ruszenie z serią filmów kulinarnych. Ale nie takich zwykłych, bo przygotowywanych w warunkach warsztatowych. Niestety powstrzymywał mnie brak sprzętu, którym mógłbym kręcić. Potrzebowałem też kogoś do pomocy, bo o ile majsterkować lubię, o tyle kucharz ze mnie kiepski ;) Szczęśliwie udało się rozwiązać oba te problemy i ruszyć wreszcie z pierwszymi nagraniami. Do pomocy udało mi się namówić najlepszą blogerkę kulinarną w kraju – Agatę z bloga Eksperymentalnie.com :) Agata lubi eksperymenty w kuchni, ja lubię eksperymenty w warsztacie – lepszego duetu nie mogliśmy stworzyć :D

Agata i ja

Natomiast Olympus poratował nas sprzętem, udostępniając aparat E-M5, którym możemy kręcić kolejne materiały (dzię-ku-je-my!).

Kiedy ruszamy?

Już ruszyliśmy! Pierwszy odcinek wrzucimy na YT już w poniedziałek. Za to już dzisiaj możecie zobaczyć krótką zapowiedź tego, czego będziecie się mogli spodziewać w kolejnych odcinkach:

Mam nadzieję, że będziecie śledzić nasze kolejne przygody w zaimprowizowanej, majsterkowej kuchni! Nowe materiały będą się pojawiały na obu naszych kanałach YT:

No to co? Do zobaczenia w poniedziałek!

Pozdrawiamy
Agata i Łukasz

Podziel się:

4 komentarzy do “Majsterkowo… Eksperymentalnie! Ruszamy z nowym projektem!

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?