Majsterkowo na Instagramie

Majsterkowo na Instagramie

Cześć i czołem!

Dzisiejszy post będzie tylko małym przypomnieniem dla tych, którzy zapomnieli (lub w ogóle nie wiedzieli), że Majsterkowo żyje także na Instagramie (@majsterkowo)!

Jeszcze o ile kilka lat temu jakoś nie miałem weny do dzielenia się całym swoim majsterkowaniem na Insta, o tyle od dłuższego czasu prowadzenie tego profilu mocno weszło mi w krew, więc profil bardzo ładnie obrasta w nowe treści.

Majsterkowo na Instagramie

Na Instagramie nie ograniczam się do samego wrzucania zdjęć i filmów. Dosyć regularnie staram się nagrywać Instagram Story. Jakie treści się tam pojawiają? Głównie są to relacje dotyczące tego, co się dzieje w moim warsztacie (powstające projekty, itp.), w naszym fablabie, czy też relacje z jakichś ciekawszych konferencji technologicznych, na których od czasu do czasu bywam.

Oczywiście zdarza mi się też po prostu pogadać na różne techniczne tematy ;)

Majsterkowo na Instagramie

Jeżeli więc jesteście obecni na Insta, gorąco zachęcam do pacnięcia przycisku Obserwuj i śledzenia naszego profilu!

Majsterkowo na Instagramie

Jeżeli sami również wrzucacie na Instagrama majsterkową stronę swojego życia, możecie śmiało zostawić swoją nazwę użytkownika w komentarzu. Sami jesteśmy spragnieni nowych treści do obserwowania, więc co ciekawsze profile na pewno trafią również na naszą listę. A jak uzbiera się ich więcej, to może nawet przygotuję osoby post z zestawieniem najciekawszych polskich profili “DIY / Zrób to sam” na Instagramie!

Do zobaczenia na Insta!

Pozdrawiam!
@majsterkowo

Podziel się:

Jeden komentarz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?