Majsterkowo wchodzi w nowy rok z nowymi Partnerami. Mamy też dla Was worek niespodzianek!

Majsterkowo wchodzi w nowy rok z nowymi Partnerami. Mamy też dla Was worek niespodzianek!

Czołem majsterkowicze!

Weszliście hucznie w nowy rok? My też! I w związku z tym mamy dla Was dobre (naprawdę dobre!) wiadomości :)

Ostatnie tygodnie poświęciliśmy na przygotowanie Majsterkowa do pewnych zmian, które od dłuższego czasu chodziły nam po głowie. Jak wiecie, projekty w Majsterkowie są podzielone na sześć głównych działów:

  • Majsterkowanie
  • Elektronika
  • Motoryzacja
  • Drewno
  • Druk 3D
  • Szybkie projekty

Do tej pory najaktywniejszym działem była Elektronika – głównie dzięki temu, że od ładnych kilku lat prowadziliśmy w nim cykliczną akcję, w której mogliście wygrać 50% rabatu na zakupy w sklepach Botland oraz Nettigo. Akcja cieszyła się wśród Was bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego chcieliśmy wykombinować coś, co pozwoliłoby prowadzić podobne akcje we wszystkich działach jednocześnie. I udało się!

Od teraz każdy z działów będzie mógł być objęty patronatem przez dowolną firmę lub markę. W ramach patronatu w każdym jednym dziale będziemy dla Was prowadzić przez cały czas cykliczne akcje i konkursy, w których co miesiąc będziecie mogli zgarnąć najróżniejsze nagrody.

Konkursy w każdym z działów będą się toczyły niezależnie od siebie i jeżeli tylko będziecie mieli na to czas, siłę i ochotę, będziecie mogli startować we wszystkich jednocześnie :D A będzie o co powalczyć, bo co miesiąc w każdym z działów będą na Was czekały nagrody o wartości kilkuset złotych :)

W kolejnym poście przedstawimy Wam naszego pierwszego Partnera oraz ogłosimy zasady konkursu, który przez najbliższy rok będzie się toczył w dziale, który będzie przez niego objęty patronatem.

Jeżeli nie chcecie tego przegapić, koniecznie zapiszcie się na nasz newsltter:

Macie jakieś swoje typy, który z działów jako pierwszy znalazł swojego patrona? A może chcecie spróbować wytypować firmę, która obejmie patronatem ten dział? ;)

PS – firmy chcące objąć patronatem wybrany przez siebie dział zachęcamy do kontaktu przez formularz znajdujący się na stronie Współpraca.

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

10 komentarzy do “Majsterkowo wchodzi w nowy rok z nowymi Partnerami. Mamy też dla Was worek niespodzianek!

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?