Opisz swój projekt i odbierz 50% rabatu na zakupy w Botlandzie!

Opisz swój projekt i odbierz 50% rabatu na zakupy w Botlandzie!

Hej,
w wielu mailach wysyłanych na naszą majsterkową skrzynkę prosiliście o zorganizowanie jakiejś akcji ze sklepem Botland.com.pl. Majsterkowo istnieje dla Was, więc wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wybrałem się do siedziby Botlandu, żeby spróbować coś załatwić :)

Więcek w Botlandzie

I wiecie co? Mam dobre wiadomości! Nie dość, że wspólnie z Botlandem będziemy kontynuować zakończoną ostatnio akcję z 50-procentowymi rabatami, to jeszcze będziemy organizować dla Was różne fajne konkursy, w których będziecie mogli wygrać sprzęty z asortymentu sklepu Botland.com.pl!

O konkursach będę Was informował w osobnych postach, a na razie skupmy się na akcji z rabatami…

Opisz swój projekt i zgarnij 50% na zakupy w Botlandzie!

Co zrobić, żeby otrzymać 50% rabatu na zakupy w Botlandzie? Wystarczy zrobić tam zakupy, a następnie przygotować i opisać w Majsterkowie swój projekt, w którym wykorzystasz kupione wcześniej sprzęty. I wystarczy, żeby odebrać kod rabatowy uprawniający do zakupów w Botlandzie za połowę ceny!

Jedynym ograniczeniem jest wysokość rabatu, który nie może przekroczyć kwoty 150zł. Jeżeli więc będziecie chcieli zrobić zakupy za 200zł, to zapłacicie tylko 100zł. Przy zakupach za 300zł zapłacicie tylko 150zł. Ale już przy zakupach np. za 500zł rabat wyniesie maksymalnie 150zł, więc do zapłaty pozostanie 350zł. Proste? Mam nadzieję, że tak :)

Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin akcji.

Regulamin akcji

  1. Kod rabatowy przysługuje autorowi projektu, który wyjdzie z Poczekalni na stronę główną Majsterkowa.
  2. Każdy autor może otrzymać nieograniczoną ilość kodów.
  3. Za każdy projekt autorowi przysługuje jeden kod rabatowy – niezależnie od tego, w ilu częściach (osobnych artykułach) projekt zostanie przedstawiony.
  4. Jeżeli projekt został przez autora podzielony na części, kod rabatowy może zostać przyznany dopiero po opublikowaniu wszystkich części.
  5. Warunkiem otrzymania kodu jest wykorzystanie w artykule produktów zakupionych wcześniej w Botland (oraz podlinkowanie w treści artykułu do produktów na stronie sklepu Botland.com.pl).
  6. Jednorazowa kwota rabatu może wynieść maksymalnie 150 zł.
  7. W celu odebrania kodu rabatowego autor powinien się ze mną skontaktować pod adresem [email protected], podając w treści maila adres do swojego projektu opublikowanego w Majsterkowie. Ważne, żeby wiadomość została wysłana z tego samego adresu, który został podany w Majsterkowym profilu.
  8. Akcja jest ograniczona czasowo i trwa od 20.01.2015 do 1.02.2017.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możecie śmiało o wszystko pytać w komentarzach.

Podziel się:

79 komentarzy do “Opisz swój projekt i odbierz 50% rabatu na zakupy w Botlandzie!

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?