Rozstrzygnięcie kwietniowego konkursu w dziale Druk 3D

Rozstrzygnięcie kwietniowego konkursu w dziale Druk 3D

Cześć i czołem!

Na fejsie ciągle dopytujecie o wyniki kwietniowego konkursu, więc nie chcąc trzymać Was dłużej w niepewności przechodzę do konkretów :D

Panie i Panowie. W kwietniowej edycji naszego #konkurs, który organizujemy wspólnie ze sklepem Blackfrog.pl, na podium stanęły następujące projekty:

I miejsce

Ludwik dron (Arduino, MPU6050, NRF24L01 i druk 3D)

Absolutny faworyt w tym wyścigu i niekwestionowany zwycięzca. Tutaj wynik po prostu nie mógł być inny, dlatego serdecznie gratulujemy autorowi projektu!

II miejsce

Mini drukarka 3D ze wszystkiego

Powyższy projekt jest pięknym potwierdzeniem tezy, że zabawa z drukiem 3D wcale nie musi być droga. Jak widzicie, wcale nie trzeba wydawać góry pieniędzy, żeby móc zacząć drukować swoje pierwsze modele :) Gratulujemy pomysłowości!

III miejsce

Drukowana koparka „hydrauliczna”

Na trzecim miejscu postanowiliśmy postawić pneumatyczną koparkę, która w większej części powstała na drukarce 3D. Bardzo fajny, edukacyjny projekt dla dzieci (i nie tylko;). Gratulacje!


Strasznie żałuję, że nie mamy na podium więcej miejsc, ponieważ projekt anteny służącej do korzystania z internetu z satelity również zrobił na mnie duże wrażenie:

Outernet – internet z satelity

Niestety nasz regulamin jest nieugięty, więc pozostaje nam tylko gorąco pogratulować wiedzy i pomysłowości, oraz życzyć powodzenia w kolejnych miesiącach!

Kody rabatowe do wykorzystania w Blackfrog.pl zostaną zaraz rozesłane do zwycięzców.

A tymczasem już nie możemy się doczekać, czym nowym zaskoczycie nas w maju. A może zrobicie remake już istniejącego projektu i stworzycie jego ulepszoną wersję? Tak, czy siak – powodzenia!

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

Jeden komentarz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?