SUPLA.ORG obejmuje patronatem dział Majsterkowanie!

SUPLA.ORG obejmuje patronatem dział Majsterkowanie!

Czołem majsterkowicze!

Spieszę do Was z dobrymi wiadomościami! Kolejny dział w Majsterkowie zyskał patrona! Od dzisiaj, na najbliższe pół roku SUPLA.ORG obejmuje swoją opieką dział Majsterkowanie!

Co to jest Supla?

Cześć z Was być może nie kojarzy, czym jest Supla. Jest to całkowicie otwarta technologia (zarówno pod względem oprogramowania, jak i sprzętu), która umożliwia tworzyć we własnym zakresie całą automatykę domową. Chciałbyś zrobić sobie bramę sterowaną za pomocą smartfona? A może sterować temperaturą w całym domu? Z Supla wszystko staje się proste do zrobienia.

W Majsterkowie powstało już kilka fajnych projektów opartych o Supla, które możecie przejrzeć tutaj.

Jak widzicie zastosowań jest naprawdę wiele!

Supla - Internet Rzeczy (IoT)

Więcej informacji o Supla znajdziecie na https://www.supla.org/pl/ oraz na:

Internet rzeczy (IoT) staje się coraz popularniejszym terminem, na którym coraz więcej firm próbuje budować swoje biznesy oferując klientom komercyjne, często bardzo drogie rozwiązania. Supla wychodząc na przeciw temu trendowi dosyć mocno obniża próg wejścia, dzięki czemu inteligentny dom może mieć dosłownie każdy!

Czas na konkurs!

Jak się pewnie domyślacie, wraz z pojawieniem się w Majsterkowie nowego Patrona, ruszamy także z nowym, cyklicznym konkursem (jest to już chyba tradycja). Oczywiście w tym przypadku będzie tak samo i razem z SUPLA.ORG przygotowaliśmy dla Was fajny konkurs, w którym co miesiąc będziecie mogli wygrać moduły Supla!

Zasady konkursu są Wam doskonale znane z innych akcji – przygotowujecie swoje dowolne projekty, publikujecie je w dziale Majsterkowanie, a my co miesiąc wybieramy trzy najciekawsze i najlepiej opisane projekty, których autorzy otrzymują nagrody. Prosta sprawa, no nie? :D

Szczegółowe zasady i regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

Jeden komentarz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?