Wyniki październikowej edycji konkursu w dziale Szybkie projekty

Wyniki październikowej edycji konkursu w dziale Szybkie projekty

Hejka,
mamy za sobą pierwszy miesiąc konkursu, z którym w zeszłym miesiącu ruszyliśmy w dziale Szybkie projekty wspólnie z patronem tegoż działu – sklepem Ataszek.shop. Już w pierwszym miesiącu daliście czadu i zgłosiliście do konkursu aż osiem projektów! Cieszymy się, że konkurs się Wam spodobał i mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach zobaczymy równie dużo głoszeń :)

Ale co by już nie przedłużać, przejdźmy do meritum. Panie i Panowie – w październikowej edycji konkursu zostały nagrodzone następujące projekty:


I miejsce

Kolorowe oświetlenie pokoju – własny sterownik RGBW

Pierwsze miejsce zajął lch za projekt kolorowego oświetlenia pokoju z własnym sterownikiem RGBW. Efekt świet(l)ny!

Gratulujemy!

II miejsce

Oświetlenie pokojowe sterowane przez WiFi

Na miejscu drugim znalazł się projekt oświetlenia pokojowego sterowanego przez WiFi w wykonaniu Kuba Klimczak. Oba oświetleniowe projekty stoją na wysokim poziomie, więc naprawdę ciężko było ocenić, który z nich bardziej zasługuje na pierwsze, a który na drugie miejsce ;)

Gratulujemy!

III miejsce

Uchwyt na bidon w ramie bez fabrycznych gwintów

Miejsce trzecie zajął projekt uchwytu na bidon, który w piękny sposób oddaje ideę hasła “szybkie majsterkowanie”. Nagroda dla Kmieciak jest więc jak najbardziej zasłużona!

Gratulujemy!


Gratulacje należą się oczywiście także wszystkim pozostałym autorom projektów, którym nie udało się załapać na podium. Nagrody są tylko trzy, więc niestety nie mogliśmy wepchnąć na podium wszystkich. Nie pozostaje nam nic innego, jak razem z ataszek życzyć Wam powodzenia i zachęcić do zgłaszania kolejnych projektów w listopadowej edycji konkursu, w której znowu nagrodzimy trzy najlepsze projekty!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Na teraz koniec wszyscy ładnie dziękują firmie Ataszek za objęcie patronatem działu Szybkie projekty, dzięki czemu mogliśmy ruszyć z taką fajną akcją! :D

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

5 komentarzy do “Wyniki październikowej edycji konkursu w dziale Szybkie projekty

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?