Zmajstrujmy coś razem, czyli słów kilka o nowym Majsterkowie :)

Zmajstrujmy coś razem, czyli słów kilka o nowym Majsterkowie :)

Jak już pewnie zauważyliście, Majsterkowo przeżyło wczorajszej nocy małą rewolucję :) Oprócz zmiany layoutu, zmieniło się na blogu jeszcze kilka innych rzeczy:

Konto majsterkowicza

Od teraz każdy z Was może sobie założyć w Majsterkowie konto – wystarczy kliknąć w link “Zaloguj / Zarejestruj” znajdujący się na dole strony. Co daje takie konto? Zarejestrowani użytkownicy będą mogli brać udział w różnych projektach uruchamianych w Majsterkowie. Pierwszy z projektów, w ramach którego będziecie mogli sterować przez internet jednym z urządzeń w moim domu, ruszy już w najbliższym czasie :D

Mając własne konto będziesz mógł dzielić się z czytelnikami swoimi własnymi projektami DIY. Zrób kilka zdjęć, napisz parę słów i opublikuj swój artykuł – bez żadnego czekania na akceptację, czy odrzucania postów wg mojego widzimisię ;)

Twórz i oceniaj twórczość innych

Dając Wam swobodny dostęp do tworzenia treści w Majsterkowie miałem świadomość tego, że od czasu do czasu ktoś będzie próbował opublikować jakiś post wybitnie kiepski merytorycznie. Jednak jak już wspomniałem wcześniej, że mam zamiaru żadnych postów moderować, ani usuwać. Tym zajmiecie się Wy – użytkownicy! Każdy nowy post będzie początkowo trafiał do Poczekalni, i dopiero po zebraniu odpowiedniej ilości pozytywnych ocen (gwiazdek) zostanie automatycznie przeniesiony na stronę główną Majsterkowa :)

Na chwilę obecną artykuł leci na główną, jeżeli jest na niego oddanych przynajmniej 10 głosów, a średnia ocenia wynosi minimum 4 (jak te wartości nie będą się sprawdzać, to je skorygujemy).

Majsterkowo się przeprowadziło

Wczorajszej nocy całe Majsterkowo zostało też przeniesione na hosting zenbox.pl, który już za kilka dni oficjalnie ruszy z podbojem świata. W tajemnicy zdradzę Wam, że ofertę mają naprawdę fajną i bardzo nietypową, więc czuję, że zrobią spore zamieszanie na hostingowym rynku :) O szczegóły mnie jednak nie wypytujcie, bo Tomek zabronił mi czegokolwiek mówić ;)

Więcek w Majsterkowej koszulce

Może koszuleczkę?

Nie wszyscy pewnie o tym słyszeli, więc przy okazji powtórzę – od jakiegoś czasu są już dostępne w sprzedaży Majsterkowe koszulki :) Są one dostępne w Koszulkowie w cenie 35zł.

I żeby nie było – ja sam nic na nich nie zarabiam, a ta cena jest po prostu ceną samego materiału i nadruku. Koszulki są naprawdę świetnej jakości (co potwierdziło też sporo moich znajomych, gdy rozpytywałem ich o jakąś solidną firmę robiącą nadruki:), więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są warte tych pieniędzy :)

Coś nie działa?

Oprócz zmiany layoutu, Majsterkowo przeżyło także wczoraj w nocy dosyć poważną operację na otwartym silniku, dlatego prosiłbym Was o zgłaszanie różnych błędów, na jakie ewentualnie gdzieś traficie. Błędy możecie zgłaszać tutaj, lub na naszym forum. Wszystko postaram się łatać na bieżąco (ale w głębi serca mam nadzieję, że nic się nie posypało;)

Słowem zakończenia

Kończąc ten nic nie wnoszący post chciałbym wszystkich gorąco przeprosić za tak długą przerwę bez ani jednego nowego projektu. Przez ostatnie dwa tygodnie byłem pochłonięty szykowaniem nowego Majsterkowa, ale od dzisiaj mam już więcej czasu, więc na dniach pojawi się kilka nowych projekcików :)

Jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco, zalajkuj koniecznie Majsterkowy fanpage, lub stronę na Google+ :)

Pozdrawiam serdecznie!

Podziel się:

Podobne posty

37 komentarzy do “Zmajstrujmy coś razem, czyli słów kilka o nowym Majsterkowie :)

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?