Jak tworzą się strony WWW

Jak tworzą się strony WWW

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

W doświadczeniu naszego laboratorium, zakładów produkcyjnych może być podzielony na dwa scenariusze.Pierwszy – Streaming rozwój podobnych, stron szablonów. Takie projekty są niskie koszty i wysoką szybkość realizacji. Ponadto, jakość nie cierpi, ponieważ wszystkie “oszczędności” jest ze względu na gotowych rozwiązań w dziedzinie programowania.

Drugi scenariusz zakłada bardziej osobiste podejście do prezentacji informacji, rozwój interfejsów i system zarządzania treścią, który wymaga dodatkowych zasobów do projektowania i kodowania. W dużych projektach, a nie standardowe tylko na sporządzenie dokumentacji technicznej może potrwać do 70% całkowitego czasu rozwoju!

Cały proces może być podzielony na siedem etapów:

 1. Ustawianie celów i zadań  – podstawowy krok, w którym klient musi określić, co jest potrzebne i kto skorzysta z tej konkretnej stronie.
 2. Badanie obejmuje analizę grupy docelowej oraz analizy konkurencji. Jeśli niezbędne zadania określane na nowo. Ponadto określa ogólne wymagania systemowe, artysta na zapoznanie się z tematem, harmonogram prac.
 3. Projekt oparty jest na wymogach systemu rozwijany. Celem tego etapu – stworzenie szczegółowej dokumentacji technicznej dla twórców strony. Jak wspomniano powyżej, wagę konstrukcji i czasu trwania jest wprost proporcjonalna do skali opracowanego produktu. Proces jest iteracyjny – niektóre etapy mogą być powtarzane w celu uzyskania optymalnych rezultatów.
 4. Projekt strony należy wziąć pod uwagę wymagania projektantów, pozostawiając swobodę projektanta wyrażenia rzemiosła artystycznego. Oczywiście, wynikiem kreatywności muszą być zatwierdzone przez klienta przed wyjazdem do projektantów układu układ i programistów.
 5. Kodowanie tchnie życie w miejscu, które jest w rzeczywistości już istnieje “na papierze”. Sukces tego etapu zależy od wyniku prac projektantów, ale również wymaga pewnych umiejętności programowania.Kodowanie trwa prawie cały pozostały czas przed premierą.
 6. Umieszczenie strony w internecie wymaga nazwę domeny i hosting , który spełnia wymogi określone w dokumentacji projektowej. Zakończenie tego etapu jest uruchomienie witryny z Uroczystego przecięcia wstęgi!
 7. Wypełnienie treści, promocji i wsparcia  – to wszystko odnosi się do działania serwisu, przez cały czas trwania projektu. Opracowany system sterowania pozwala na wypełnienie informacji o witrynie i promuje naturalny postęp. Okresowo zorganizowane kampanie i podjąć inne kroki w celu zwiększenia ruchu na stronie. Jeśli to konieczne, dodatkowe moduły mogą być rozwijane CMS, lub modernizacji istniejących do spełnienia nowych wymogów. Ogólnie rzecz biorąc, strona żyć ich życiem.

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 1/5 (głosów: 2)

Podobne posty

2 komentarzy do “Jak tworzą się strony WWW

 • Witam.
  Muszę stwierdzić, że jest to do dość ogólnikowy artykuł.
  Zostało to przedstawione z punktu widzenia biznesowego, a majsterkowicze chcieliby raczej dowiedzieć się “Jak się tworzy strony WWW?”.

  bo “Jak tworzą się strony WWW?” – Same się nie tworzą.

  Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?