Jak zrobić podajnik cyny z uchwytem do kalafoni.

Jak zrobić podajnik cyny z uchwytem do kalafoni.

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Każdy majsterkowicz posiada w domu lutownicę, lecz nie każdy wie , że można ułatwić sobie pracę z nią. Dziś chciałbym przedstawić bardzo prosty sposób jak wykonać podajnik do cyny. Jest to urządzenie przenośnie raczej dla początkujących. Można je zamontować na biurku,ścianie itd. Sposób działania jest super prosty czyli mamy obydwie rzeczy bardzo ważne do lutowania w jednym miejscu a nie rozrzucone po warsztacie i nie kulają się po biurku rolki z cyną. Na pewno kiedyś rolka z cyną z kulnęła się wam i  musieliście robić pauzę w pracy. :) Jest to urządzenie bardzo tanie ja za wszystko zapłaciłem 3zł.

Wszystko jak to zrobić jest w tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=0fa7FXku7kc&feature=youtu.be

 

 

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 3.25/5 (głosów: 4)

Podobne posty

12 komentarzy do “Jak zrobić podajnik cyny z uchwytem do kalafoni.

 • Fajne, proste i przydatne. Dla lepszego wyglądu i funkcjonalności możesz po docinać śruby na odpowiednią długość. Jak będę miał stały kącik do majsterkowania to sobie taki podajnik skręcę. Ode mnie 5, pozdro.

  Odpowiedz
 • Dam 4 na zachętę, popracuj nad interpunkcją i budową zdań, bo aż w oczy kole :)
  Przy nagrywaniu wideo szukaj miejsca, gdzie jest dużo światła, najlepiej dziennego, obraz dawaj na cały ekran i zostaw mu trochę “oddechu”, bo strasznie ciasno kadrujesz.

  Wydaje mi się, że atrakcyjniejszą formą artykułu było by umieszczenie dokładnego opisu ze zdjęciami poszczególnych etapów pracy, a na koniec dodanie wideo pokazującego zasadę działania przedmiotu.

  Odpowiedz
 • 25 sekund nakręcania nakrętki… potem kolejne 20… kolejne 35!
  Projekt jak projekt, ale jak się nie planowało montować to forma filmu jest nie uzasadniona. Zgadzam się z przedmówcą że to samo w postaci kilku napisanych zdań i fotek było by korzystniejsze.

  Odpowiedz
 • Szanowny autorze powyższego postu. Biorąc pod uwagę, że administracja strony majsterkowo.pl dba o najwyższą jakość postów, nie umieszczałbym wpisu takiego jak Ty. Jeśli nie wiesz jak tworzyć filmy dobrej jakości, pisać ciekawe opisy to zapytaj kogoś, kto robi to lepiej od Ciebie.

  Odpowiedz
 • Pierwsze co, to oczywiście trzeba się czepiać. Chłopak odważył się wrzucić film, ale oczywiście został zjechany, bo znajdzie się ktoś, komu byle bzdura nie pasuje. Ja co chciałem to się dowiedziałem z filmu.
  Na zachętę 5.

  Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?