Lampa LED 45W jak zrobić?

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Witam!

Sorry za błędy ale pierwszy raz korzystam z takiego typu forum, nie robiłem jeszcze tego typu lampy więc jestem kompletnie zielony i bardzo proszę o waszą pomoc.

Chciałbym zrobić lampę Led do akwarium o wymiarach 80x35x40cm pojemność 112 litrów.

Każda z diod są po 1Wat Specyfikacje diod umieszczam także w załączniku poniżej:

Specyfikacje Diód

Zależało by mi aby diody  8500 K włączały się osobno 6500K osobno i kolor osobno z boku profila aluminiowego chce umieścić trzy włączniki kołyskowe prostokątne i bardzo was proszę o jakiś schemat podłączenie tego wszystkiego razem.

Chciałbym to zrobić na rezystorach więc jeżeli można to poproszę o obliczenie tego bo w takich sprawach ciemny jestem i poproszę o linka z zasilaczem do tego.

DSC_00002Z Góry Dzięki za pomoc.

 

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Podobne posty

4 komentarzy do “Lampa LED 45W jak zrobić?

  • Z problemami to na forum nie tutaj! Co z tego że pierwszy raz? Czy to że nie potrafisz czegoś zrobić nadaje się na artykuł? POMYŚL

    Odpowiedz
  • Ledy do akwarium ? Nie bądź sadystą dla rybek i roślin. Rośliny potrzebują słońca by rosnąć i przeprowadzać fotosyntezę, ryby najlepiej się obserwuje w świetle żarówkowym. Nie chcesz kupować świetlówek akwarystycznych bo drogie to użyj przynajmniej połączenia oświetlenia żarowego i zwykłych świetlówek.
    Mam nadzieję że te ledy to tylko dla szpanu.

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?