.

.

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 2/5 (głosów: 2)

Podobne posty

7 komentarzy do “.

 • Projekt szykuje się drogi i kozacki, czekam na efekty. Ale wydaje mi się, że zdjęcie części i wypiska ich to znacznie za mało. nawet nie postarałeś się żeby tekst porządnie zredagować, zamiast długich linków porobić odnośniki itd.

  Odpowiedz
  • Zgadzam się z Dawidem. Gdybyś na początek opublikował opis chociaż jakiegoś działającego prototypu, to sam bym od razu przepchnął ten artykuł na Główną. A teraz, to tak praktycznie jeszcze nic tu nie ma…

   Odpowiedz
   • Ok postaram się to zrobić i poskładać do kupy, jutro wrzucę konfigurację sterowania oraz podpięcie wszystkiego i sprawdzenie elektroniki, a jak przyjdzie tylko kałub to zabieram się do roboty.

    Odpowiedz
 • Masz jakieś doświadczenia z tymi regulatorami Redoxa ? Opinie o nich są różne, ale dużo jest negatywnych. Ich największą zaletą jest cena.

  Planujesz zasilanie awaryjne (automatycznie przełączany lipo) ?
  Wykorzystasz 9 kanałów czy tylko kupiłeś APke 9ch ?

  Odpowiedz
  • Nie z Redoxem pierwszy raz się stykam i zobaczymy na co go stać, tak ta bateria LiPol 900mah będzie awaryjnym zasilaniem.
   9 kanałów kupiłem po to bo potrzebuje zrobić 2 klapy 2 zaczepyn na haczyk 2 silniki + jakieś oświetlenie i ewentualnie na zapas jak coś będzie potrzebne.

   Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?