Hejo. W nocy robiłem kilka większych aktualizacji w Majsterkowie. Aktualizacje szły głównie pod maską, więc gdybyście zauważyli, że coś nagle przestało działać, dajcie znać! #majsterkowo #aktualizacja

Konrad Wardecki

 • Bob 02-12-2017 13:16

  Coś chyba popsuło się ze stylami, a przynajmniej popsuło się w firefoxie quantum 58.0 :
  (Przyciski wybierz zdjęcie / wybierz pliki są ogromne i pojawiły się też dziwne wcięcia oraz przerwy w liście kategorii).

 • Bob 02-12-2017 14:55

  Znalazłem również parę innych błędów :

  1. Kiedy dodam link i zacznę po nim pisać tekst to zostaje on również dodany do linka. Obejściem tego problemu jest zrobienie nowej linii zaraz po linku ale to dość irytujące.
  2. Mimo, że nie mogę dodawać notek prasowych (pokazuje, że nie mam wystarczających uprawnień) to i tak w dziale “moje notki prasowe” pojawiają się wszystkie moje artykuły.
  3. Kiedy klikam na “moje konto” w menu aby rozwinąć listę opcji a następnie klikną na to samo miejsce jeszcze aby zamknąć listę to przenosi mnie na stronę ustawień konta.

  Na razie tyle znalazłem (:

 • Łukasz Więcek 02-12-2017 16:53

  Bob Na Ciebie, to zawsze można liczyć w kwestii psucia Majsterkowa :D

  Odstępy w kategoriach (przy pisaniu artykułu) już ogarnięte. Duże buttony zrobię później (ale zostawię je trochę większe, niż były kiedyś).

  Co do drugiej listy, to:
  Ad 1) Taki urok edytora wizualnego. Ja w sumie od zawsze pisałem inaczej, więc nawet mi to nie przeszkadzało – najpierw klepię całe zdanie, a później zaznaczam co ma być linkiem i tworzę z tego link.

  Ad 2) Tego w ogóle nie powinieneś widzieć w menu ;) (już schowane)

  Ad 3) A wiesz, że wystarczy na to menu najechać, żeby się rozwinęło? ;)

 • Bob 02-12-2017 18:11

  “Ad 3) A wiesz, że wystarczy na to menu najechać, żeby się rozwinęło? ;) ”

  O, tego nie zauważyłem :p

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji.

Masz uwagi?