Witam wszystkich i każdego z osobna.
Na projekt docelowy i otwarcie tagu do niego przyjdzie czas pewnie po nowym roku. Jak znajdę sensowną kamerę to będzie filmowy buildlog arcade cabinetu.
Póki co mam kilka innych pytań bo bez dłubaniny długo nie wytrzymam. Mam na stanie trochę głośników i innego śmiecia. Do pracy przyda mi się głośnik (bluetooth + AUX) i takowy mam zamiar złożyć. Same założenia nie powinny być jakoś specjalnie wyżyłowane jednak docieram do tematu, na którym nie znam się ni w ząb. Napędzić chcę to ogniwami 18650 wyciągniętymi ze starej baterii laptopowej. O czym muszę wiedzieć żeby nie wysadzić sobie pokoju? Szukam informacji ale wszystko co znajduję zakłada że mam pewną wiedzę na ten temat. CC/CV? Balancer a upływność? Wychodzi na to że najbezpieczniej kupić koszyk wraz z układem do ładowania/ zabezpieczeniem przed rozładowaniem. https://www.aliexpress.com/item/8×18650-DIY-Portable-Battery-Power-Bank-Shell-Case-Box-LCD-Display-Powerbank-Box-For-DIY-KIT/32726422613.html (nadmiar zgromadzonej mocy mam zamiar przeznaczyć na powerbank) takie cudo namierzyłem + https://www.aliexpress.com/item/Wireless-Bluetooth-4-1-AUX-3-5-Car-Phone-Audio-Amplifier-Module-USB-TF-Port-DIY/32737290144.html ten układ bluetooth + AUX. Z tego co widzę powinien mieć od razu wzmocnienie ale nie mogę doczytać jakie. Zapewne też czeka mnie przeróbka masy układu (z tego co udało mi się dowiedzieć to częstym błędem konstrukcyjnym w tych układach jest wspólna masa dla bluetooth i AUX, która będzie powodowała zakłócenia i trzeba będzie temu zaradzić)

Ludzie znający się na #bluetooth i #audio zapraszam do omówienia tematu.

Pozdrawiam cieplutko.
P.S.
Łukasz Więcek Czy tylko ja nie mam możliwości rozwijania okna do dodawania wpisów na mikrobloga?

  • Łukasz Więcek 21-11-2016 08:08

    Zaspany jeszcze jestem, więc na razie odpowiem tylko na to pytanie do mnie ;) Błąd już poprawiony i pola tekstowe (zarówno na mikro, jak i w komentarzach) powinny się już dać grzecznie powiększać :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji.

Masz uwagi?