Nietypowe kolczyki

Nietypowe kolczyki

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Witam

Projekt jest prosty i w pewnym sensie nieograniczony w pomysły które można zastosować. Są to kolczyki zrobione  domowym sposobem. Do zrobienia ich potrzeba zakupić uchwyty do kolczyków tgz. bigle które można zakupić na pewnej popularnej stronce www gdzie chyba każdy ma konto na niej :) oraz dwie żarówki do przedniego światła w rowerze wyposażonego w dynamo 6V. Podczas produkcji musimy wyposażyć się w lutownice, uchwyt w postaci kombinerek, mini wiertarkę z wiertłem. Nawiercamy dolny element żarówki który jest stykiem ( ta cześć z cyną ) wkładamy tam nasz wcześniej zakupiony uchwyt do kolczyka oraz lutownicą nagrzewamy do zlutowania. Oczywiście żarówka nadal będzie spełniała swoją pierwotną rolę jak się ją podłączy do baterii płaskiej 4,5 v świeci nadal :). Podobny proces produkcji jest również z bezpiecznikami które zamieściłem na obrazku poniżej.SNC01023 SNC01019

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 4.63/5 (głosów: 8)

Podobne posty

3 komentarzy do “Nietypowe kolczyki

  • Pomysł pierwsza klasa. Ale bigle to chyba pojedynczy element zwykle. Tzn w Twoim przypadku oczko bigla łączy się z oczkiem wlutowanym w żarówkę/bezp. Taki prosty drucik z oczkiem to inny to osobny element o innej nazwie. Szpilka? Dobrze by było to rozjaśnić:)

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?