Odkurzacz warsztatowy GAS 15 PS od Bosch

Odkurzacz warsztatowy GAS 15 PS od Bosch

Cześć,
dalej rozbudowuję moją flotę niebieskich urządzeń od Boscha. Tym razem padło na odkurzacz GAS 15 PS. Mogą uwagę zwrócił małymi gabarytami  – w sam raz do mojego miniaturowego warsztatu.
Na plus – gabaryty i mobilność (łatwo go zwinąć z całym zestawem – super ergonomia), czyszczenie na mokro i sucho, odwrócony ciąg do oczyszczania filtra
Na minus – odsysanie pyłu kompatybilne tylko ze sprzętem Bosch, niewygodna wymiana szczotek

Na filmie możecie zobaczyć jak walczymy z tym sprzętem.

Ocena: 1/5 (głosów: 1)

4 komentarzy do “Odkurzacz warsztatowy GAS 15 PS od Bosch

 • 1. Kompatybilność tylko z urządzeniami Bosh – mi tam działa ze wszystkimi.

  1. Te worki o ile pamiętam stosuje się do do odkurzania na mokro.
  Odpowiedz
 • Wojtku, dziękuję za obejrzenie materiału. Niestety jesteś w błędzie.

  1. Informacja dotycząca kompatybilności nie wzięła się znikąd. Została umieszczona po konsultacji z producentem – który potwierdził ograniczoną kompatybilność i dosłał przystawkę do wiertarki udarowej, abyśmy mogli przeprowadzić pełny test. Niestety odkurzacz nie współpracował z narzędziami Ryobi, Rexon, Skil, Makita i B&D. Nie mogą wykluczyć, że posiadasz akurat narzędzia z kompatybilnymi komponentami – wskaż proszę ich modele, a umieszczę adnotację w wideo. Może się okazać, że będzie to bardzo przydatna informacja dla przyszłych nabywców.
  1. Pamięć Cie zawodzi w tym wypadku. Instrukcja, którą bez problemu znajdziesz na stronie producenta, informuje że są to worki na pył. Naturalnie możesz je używać również do sprzątania na mokro. Osobiście wolę wypłukać podstawę odkurzacza niż nosić chlupiący i cieknący worek błota :)
  Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?