Tani Miernik Dla Majsterkowicza – ANENG AN8008

Tani Miernik Dla Majsterkowicza – ANENG AN8008

Nabyłem pewien ciekawy miernik i popełniłem na ten temat kilka odcinków. 

Pamiętajcie drodzy że odbiorcą tego miernika ma być amator więc nie piszcie proszę o tym że lepszy jest miernik x o wartości 500zł :D

Więc od UnBoxu przez przegląd funkcji i weryfikację jego wyników…. zapraszam do oglądania :)

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Ocena: 4.8/5 (głosów: 5)

9 komentarzy do “Tani Miernik Dla Majsterkowicza – ANENG AN8008

  • Do domowych zastosowań ten Multimetr bo prawidłowo tak się nazywa wystarczy taki tani automatyczny, Lepszy jest od markeciaków za 10-20zł. Posiadam ZT101 kupiony na próbę od kolegów z chin za 46zł. i Fluke 179True Rms obydwa mierzą dokładnie jak na potrzeby domowe lub hobbystyczne . Więc po co komuś kto nie śmierdzi gotówką coś za 500 czy ponad tysiąc skoro w całkiem przyzwoitych pieniążkach może mieć za 50-60zł.

   Odpowiedz
 • ma tylko trzeba dobrze się przyjrzeć:) żółty przycisk zmienia zakresy na ustawieniu gdzie jest ciągłość obwodu rezystancja i tam też mierzenie pojemności kondensatorów razem z testem diod. każdorazowe naciśnięcie zmienia zakres , wszystko pojawia się na wyświetlaczu.

  Odpowiedz
 • Nie chce się czepiać, ale mówisz cały czas o prądzie podczas pomiaru prądu i przy okazji mylisz DC z AC… Ale to takie moje czepialstwo. Pzdr

  Odpowiedz
 • Szkoda że porównujesz miernik bez autozakresu z autozakresem. Wiadomo że ten bez będzie szybszy. Lepiej jak byś porównał jakiegoś auto Fluke i Auto Aneng. Mam 2 multimetry Aneng-a. 8008 i 8009. Różnica jest w ostatniej pozycji. 8009 wyszukuje kabli pod napięciem (tak pod tynkiem) a 8008 ma generator.

  Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?