Basenowy “Hold my beer…”

Basenowy “Hold my beer…”

Basen jest fajny.

Szczególnie gdy się w nim pływa mając w zasięgu zimne piwko. Problemem jest jednak to, ze trzeba je ciągle trzymać w ręku co utrudnia basenowy relaks. Mając drukarkę 3d można to w prosty sposób rozwiązać. 

Przedstawiam Basenowy “Hold my beer” – a po naszemu: “uchwyt do napojów” :).

Pasuje do puszek, wysokich szklanek, itp., a po sezonie można w nim posadzić kwiatka. W dnie posiada dziurki do odprowadzenia wody.

Drukujemy (plik do pobrania z załącznika) , zakładamy na krawędź basenu i gotowe! W sumie można to powiesić gdziekolwiek. Np na podłokietniku letniego fotela, oparciu leżaka, barierce itp.

Może projekt nieco spóźniony, ale lepiej późno niż wcale :P. 

Pliki załączone do artykułu:

Ocena: 5/5 (głosów: 3)

Podobne posty

3 komentarzy do “Basenowy “Hold my beer…”

  • Świetna sprawa, bo masz zawsze piwko pod ręką. Oczywiście podstawową zaletą tego uchwytu jest fakt, że nawet drobne potrącenie powoduje dolanie napoju do wody, a szklany pokal na dnie potrafi dać jeszcze bardziej niecodzienne odczucia.
    Jeśli masz dostęp do zasobów internetu to polecam zapytać jakąś wyszukiwarkę o frazę “jak+dbać+o+wodę+w+basenie”.

    Odpowiedz
  • Puszka trzyma się głęboko i wcale nie tak łatwo ją przewrócić.Stojak jest sztywno osadzony na rurze. Co do szklanki to gwarantuje, ze wrzucenie jej nawet dosyć mocno do basenu nie spowoduje jej stłuczenia (zawartość się wyleje – to jasne). Wiadomo, że na czas bardzo aktywnej “zabawy” w basenie, takie stojaki należy zdjąć lub założyć po zewnętrznej stronie basenu (a co najmniej opróżnić). Co do dbania o wodę w basenie to wiem wszystko co powinienem. Woda na zdjęciach jest jaka jest, bo nikt się w niej aktualnie nie kąpie a basen czeka na chwilę czasu, żeby go opróżnić.

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?