Masz problem z Arduino? Zajrzyj do Akademii Nettigo!

Masz problem z Arduino? Zajrzyj do Akademii Nettigo!

Rzadko kiedy zdarza mi się chwalić jakieś konkretne sklepy. Wszystkie działają podobnie – oferują towar, który po opłaceniu wysyłają do klientów. Różne są ceny i czasy dostawy, ale generalnie mało który sklep wychodzi poza ten schemat. Dlatego bardzo miło zaskoczyło mnie Nettigo. I nie piszę tego dlatego, że razem współpracujemy (zobacz post Dla Majsterkowiczów zakupy w Nettigo za pół ceny!) :) Po prostu Witek (właściciel) wyszedł poza schemat i ruszył z czymś bardzo fajnym – Akademią Nettigo.

Czym jest Akademia Nettigo?

Akademia Nettigo stanowi całkiem ładne kompedium wiedzy na temat różnych tematów związanych z Arduino. Znajdują się tam takie tematy, jak programowanie mikrokontrolerów, jak i obszerne teksty opisujące uruchamianie różnych modułów.

Akademia Nettigo

I teraz mi powiedzcie – czy to nie jest genialne posunięcie? Nigdy nie miałem okazji zobaczyć na własne oczy, jak wygląda praca w takim sklepie, ale jestem pewny, że Nettigo musiało odpisywać przynajmniej kilka razy dziennie na maile z pytaniami o uruchomienie kupionego wcześniej modułu. Akademia będzie zawierała praktycznie gotowe odpowiedzi na wszystkie te pytania :)

Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że Akademia jest dostępna dla wszystkich, a nie tylko dla klientów Nettigo. Za darmo!

W chwili obecnej (w przyszłości skład się może zmienić) Akademię tworzą:

Chłopaki – świetna robota!

Mam nadzieję, że Akademia będzie stale rozwijana i pozwoli chociaż kilkorgu z Was zaoszczędzić czasu i nerwów przy uruchamianiu swojego układu ;) A osobom, które dopiero zaczynają przygodę z Arduino polecam lekturę moich postów:

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

Jeden komentarz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?