Przygotuj Projekt Miesiąca i zawalcz o narzędzia o wartości 450zł!

Przygotuj Projekt Miesiąca i zawalcz o narzędzia o wartości 450zł!

Witajcie, drodzy majsterkowicze!

Uwaga, uwaga – wraz z początkiem października konkurs został chwilowo zawieszony (ale nie zakończony:) do odwołania.

W naszym konkursie Proxxon z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz więcej świetnych projektów. Bardzo często jest nam bardzo ciężko wybrać ten jeden najlepszy projekt, bo najczęściej takich świetnych projektów jest przynajmniej kilka. W związku z tym, postanowiliśmy z Panem Tadeuszem (prezesem Lange Łukaszuk) nieco mienić zasady całego konkursu.

Żeby uniknąć zamieszania przedstawię w tym poście wszystkie zasady oraz regulamin konkursu.

Zasady konkursu

Zasady są bardzo proste. Co miesiąc, spośród publikowanych przez Was projektów “zrób to sam”, będziemy wyłaniać trzech autorów, którzy otrzymają nagrody w postaci voucherów do wydania na dowolny produkt z oferty Lange Łukaszuk.

Nie będziecie więc już walczyć o jeden z czterech zestawów Proxxon, ale o tysiące najróżniejszych narzędzi (zarówno ręcznych, jak i elektronarzędzi) z niemal 20 różnych marek!

Katalog Lange Łukaszuk

Zwycięzcom będziemy przyznawać vouchery o następującej wartości:

 • I miejsce – voucher o wartości 300 zł
 • II miejsce – voucher o wartości 100 zł
 • III miejsce – voucher o wartości 50 zł

Produkty możecie wybierać na podstawie cenników znajdujących się tutaj (niedługo ceny będą widoczne bezpośrednio przy produktach).

Zachęcam także do przeglądania gazetek promocyjnych Lange Łukaszuk. Jeżeli upatrzycie tam sobie coś ciekawego, to będziecie mogli to wziąć w promocyjnej cenie, zamiast tej z cennika :)

I na koniec jeszcze jedna ważna kwestia. Jeżeli chcielibyście wziąć coś droższego, to możecie po prostu dopłacić do vouchera. Przykładowo – ktoś wygrał voucher o wartości 300zł, ale chciałby sprzęt za 400zł. Może wtedy dopłacić 100zł i wziąć wymarzone narzędzie :)

W konkursie stawiamy tylko jeden wymóg – projekt musi być zgodny z ustaloną na dany miesiąc tematyką. Tematy na kolejne miesiące będą zawsze ogłaszane za pomocą konkursowego newslettera (info o konkursie wraz z aktualnym tematem będzie też widoczne w górnej części strony).

Pamiętajcie, żeby podczas pisania artykułu wybrać z listy znajdującej się po prawej stronie (pod kategoriami) konkurs, do którego chcecie zgłosić projekt:

Wybór konkursu

Projekty możecie publikować przez cały miesiąc, a zwycięski projekt zostanie wybrany na początku kolejnego miesiąca. Na co będziemy zwracać uwagę? Głównie na oryginalność, jakość wykonania oraz efekt końcowy. Mówiąc prościej – zwycięży projekt, który zrobi na nas najlepsze wrażenie.

Aktualny temat – “…”

Uwaga, uwaga – wraz z początkiem października konkurs został chwilowo zawieszony (ale nie zakończony:) do odwołania.

Regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu:

 1. Sponsorem nagród w konkursie jest firma Lange Łukaszuk.
 2. Konkurs odbywa się cyklicznie i trwa od początku do końca każdego miesiąca.
 3. Zwycięskie projekty będzie wybierany przez komisję, w skład której wchodzi administracja Majsterkowa (Łukasz Więcek), oraz przedstawiciel firmy Lange Łukaszuk.
 4. Komisja dokona wyboru zwycięzców w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.
 5. Autorzy trzech najlepszych projektów otrzymają vouchery o wartości 300zł za I miejsce, 100zł za II miejsce oraz 50zł za III miejsce.
 6. Wygrane vouchery można przeznaczyć na zakup sprzętu z oferty Lange Łukaszuk.
 7. Przy wyborze sprzętów obowiązują oficjalne cenniki Lange Łukaszuk.
 8. Wybrane narzędzia zostaną wysłane pod adres wskazany przez zwycięzcę na koszt sponsora.
 9. Zwycięzcy nie mogą wymienić otrzymanych voucherów na gotówkę.
 10. Konkurs będzie powtarzany cyklicznie (w cyklach miesięcznych) do odwołania. Informacja o zakończeniu konkursu pojawi się na Majsterkowym blogu najpóźniej dzień przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca konkursowego.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

 1. W konkursie mogą brać udział wszyscy czytelnicy Majsterkowa, z wyłączeniem administratora i jego najbliższej rodziny.
 2. Projekty konkursowe nie mogą w żaden sposób naruszać polskiego prawa. Tym samym uczestnicy konkursu oświadczają, że projekty przez nich publikowane są w całości ich autorstwa.
 3. Warunki konieczne do spełnienia przez uczestników konkursu:
  1. Podstawowym warunkiem kwalifikującym do udziału w konkursie jest przygotowanie projektu “zrób to sam” (z opisem krok po kroku) oraz opublikowanie go w Majsterkowie.
  2. Projekty mogą być wykonane zarówno w formie tekstu ze zdjęciami, jak i formie video.
  3. Opublikowane projekty muszą wyjść z Poczekalni (zobacz czym jest Poczekalnia) na stronę główną Majsterkowa.
  4. Jako datę publikacji projektu przyjmuje się datę wyjścia projektu z Poczekalni na stronę główną Majsterkowa.

Jeżeli powyższy regulamin nie wyczerpuje wszystkich Waszych wątpliwości, możecie śmiało pytać w komentarzach pod tym postem :)

Bądź na bieżąco!

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnych informacji związanych z konkursem, skorzystaj z poniższego formularza, aby zapisać się do konkursowego newslettera:

Po zapisaniu się do newslettera będziesz otrzymywał informacje o wybranych projektach miesiąca, o tematach na kolejny miesiąc, oraz o ewentualnych zmianach w regulaminie (żadnych informacji niezwiązanych z konkursem tam nie zobaczycie).

Wszystkie te informacje będą się też pojawiać na tym blogu, a także na fanpage na Facebooku i stronie na Google+. Tam jednak łatwo jest coś przegapić, dlatego gorąco zachęcam do zapisu do newslettera :)

No to co? Grzejcie narzędzia i do dzieła! :D

Podziel się:

57 komentarzy do “Przygotuj Projekt Miesiąca i zawalcz o narzędzia o wartości 450zł!

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?