Rozstrzygnięcie konkursu “Majstrujemy dla dzieci”

Rozstrzygnięcie konkursu “Majstrujemy dla dzieci”

Hej! Jesteście ciekawi wyników konkursu Majstrujemy dla dzieci? Na pewno jesteście, więc już dłużej nie trzymam Was w niepewności i przedstawiam listę zwycięskich projektów! :)

Miejsce I

Pierwsze miejsce zajął Warsztat Gallinula za projekt dziecięcego rowerka biegowego wzorowanego na kultowym skuterze Vespa:

DSC_1512

Projekt wprawił w osłupienie zarówno mnie, jak i wszystkich moich znajomych. Tutaj werdykt nie mógł być inny – pierwsze miejsce! :)

Brawo!

Miejsce II

Miejsce drugie postanowiliśmy przyznać użytkownikowi Gregory_89 za wykonanie wyjątkowej i dopracowanej w każdym szczególe lampki – koparki:

1

Powiem wprost – kopara mi opadła, gdy zobaczyłem ten projekt ;)

Brawo!

Miejsce III

Na podium znalazł się także Pan Andrzej Lebek z projektem wirówki plastycznej dla dzieci:

23

Kolejny przykład na to, że jak się tylko chce, można zrobić naprawdę fajne i nietypowe zabawki dla swoich dzieci i wnuków. W tym przypadku wystarczyła odrobina wyobraźni i krótka wizyta w Ikei. No i oczywiście chęci! :)

Brawo!

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt na lukasz@majsterkowo.pl (odezwijcie się z adresów, które macie podane w swoich profilach w Majsterkowie).

Bawimy się dalej!

Gorące gratulacje przesyłam także wszystkim pozostałym autorom, którzy nie dali rady wdrapać się na podium. Jak zawsze, potrafiliście zaskoczyć mnie swoją kreatywnością! :)

Przy okazji chciałbym przypomnieć, że tematem na sierpień jest… “Trochę nietypowo”. Szczegóły znajdziecie tutaj.

logo-200

Sponsorem nagród w konkursie jest partner Majsterkowa – firma Lange Łukaszuk :)


Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

3 komentarzy do “Rozstrzygnięcie konkursu “Majstrujemy dla dzieci”

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?