Rozstrzygnięcie konkursu “W sieci”

Rozstrzygnięcie konkursu “W sieci”

Hej. Jesteście ciekawi wyników konkursu “W sieci”? Na pewno tak, więc nie przeciągajmy dalej i przejdźmy do konkretów :)

Miejsce I

Na pierwszym miejscu znalazł się projekt Inteligentnego domu autorstwa użytkownika pp190897:

Nie jest to może najbardziej użyteczny projekt zgłoszony do konkursu, ale na pewno prześciga konkurencję pod względem rozbudowania i zaprezentowania możliwości sterowania inteligentnym domem przez sieć.

Gratulujemy!

Miejsce II

Na miejscu drugim znalazł się projekt Gniazdka sterowanego przez WiFi, który przygotował dla nas Adam:

Sterowanie urządzeniami przez WiFi jest tematem, który dosyć często przewija się w Majsterkowie. Jednak Adam jako pierwszy opracował swój projekt w taki sposób, że mieści się w zwykłej obudowie wtyczkowej, co czyni go bardzo uniwersalnym i łatwym do zastosowania rozwiązaniem.

Gratulujemy!

Miejsce III

Miejsce trzecie zajął Jacek ze swoim Sterownikiem oświetlenia na bazie Arduino:
relay-1024x602

Adam przedstawił dosyć prosty sposób na rozwiązanie sterowania urządzeniami przez sieć, z którym powinni sobie poradzić nawet początkujący użytkownicy Arduino. To właśnie takie projekty w fajny sposób pokazują, jak dzięki Arduino można prosto i szybko uzbroić swój dom w sterowanie przez sieć.

Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt na [email protected] (ci z Was, którzy znają już procedurę odbierania nagród, mogą pisać bezpośrednio do LŁ – pamiętajcie tylko, żeby koniecznie pisać z adresu e-mail, który macie podany w swoim profilu w Majsterkowie).

Mamy nadzieję, że wygrane w konkursie narzędzia zainspirują Was do jeszcze ciekawszych projektów!

Pozostałym uczestnikom konkursu także serdecznie gratulujemy i zachęcamy do walki w kolejnych edycjach (szczegóły znajdziecie tutaj).

logo-200

Sponsorem nagród w konkursie jest partner Majsterkowa – firma Lange Łukaszuk :)


Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

6 komentarzy do “Rozstrzygnięcie konkursu “W sieci”

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?