Rozstrzygnięcie sierpniowego konkursu Proxxon

Rozstrzygnięcie sierpniowego konkursu Proxxon

Hej! Przyszedł czas na ogłoszenie wyników sierpniowej edycji naszego konkursu. Wybór naprawdę nie był łatwy i sam najchętniej nagrodziłbym przynajmniej kilka projektów. Niestety nagrodę w postaci narzędzi Proxxon może dostać tylko jedna osoba, więc musieliśmy wybrać ten jeden najlepszy projekt.

Projekt Miesiąca

Wraz z Panem Dariuszem, przedstawicielem firmy Lange Łukaszuk, postanowiliśmy przyznać nagrodę… Bartoszowi Zielińskiemu za projekt podświetlanej tablicy. Projekt ten sam w sobie jest naprawdę fajny, a dodatkowo bardzo mocno nawiązuje do recyklingowej tematyki konkursu (“klosze” do lampek zrobione z piłeczek od ping-ponga po prostu mnie urzekły:)

Wyróżnienie

Osobiście chciałbym wyróżnić jeszcze projekt renowacji siodła rowerowego autorstwa Cube. Efekt końcowy jest po prostu powalający, dlatego autor tego projektu dostanie ode mnie drobny upominek – niespodziankę.

Wraz z Panem Dariuszem chcielibyśmy serdecznie podziękować pozostałym uczestnikom konkursu, bo naprawdę wszystkie zgłoszone prace trzymały poziom :) Jednocześnie gorąco zachęcamy do walki we wrześniowej edycji, która poświęcona jest tematowi “W szkole i w pracy” (więcej informacji znajdziecie tutaj).

Powodzenia!
Łukasz Więcek

Podziel się:

2 komentarzy do “Rozstrzygnięcie sierpniowego konkursu Proxxon

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?