Wyniki konkursu Druk 3D – marzec 2018

Wyniki konkursu Druk 3D – marzec 2018

Czołem drukarze!
Jesteście ciekawi wyników z marcowej edycji naszego konkursu? Zakładam, że tak ;) No to lecimy!

W marcu zgłosiliście do konkursu 9 projektów (swoich nie liczę), które można przejrzeć tutaj.

Jedna sprawa – po długich naradach z print-ME.pl – patronem działu Druk 3D, postanowiliśmy w tym miesiącu nagrodzić aż cztery projekty! Dodatkową nagrodę od print-ME otrzyma… – o tym poniżej:


I miejsce

Ploter sferyczny do ozdabiania pisanek

Projektów eggbotów jest w sieci wiele. Nie oznacza to jednak, że nie można zrobić jeszcze jednego projektu wg własnego pomysłu. I właśnie tak zrobił Kubek1515, który zaprojektował i zrobił chyba jedną z ładniejszych i i fajniejszych wersji eggbota, jakie widziałem!

Gratulacje!

II miejsce

Drukowany kierunkowskaz do motocykla

Na drugim miejscu umieściliśmy projekt kierunkowskazu autorstwa pparsniak. Piękny przykład na praktyczne wykorzystanie potencjału, jaki daje druk 3D!

Gratulujemy!

III miejsce

Lampa na sztycę rowerową na 48V, 24V lub 12V

Kolejny bardzo fajny i praktyczny projekt przygotował pawel_niki. W sumie to chyba nawet sam sobie zrobię lampkę do roweru z tego projektu :)

Gratulacje!

IV miejsce – nagroda dodatkowa

I przyszedł czas na nagrodę dodatkową. Wśród dziesiątek projektów zgłaszanych przez Was do konkursów ekipa print-ME dostrzegła pasję jednego z młodszych użytkowników majsterkowa – Marek20. Niech Was nie zmyli ta nazwa użytkownika ;) Marek ma 13 lat i już od roku jest z nami dzieląc się swoimi projektami!

Stojak na filamenty + STL

Nie ma nic piękniejszego od pasji rozwijanej od tak młodego wieku, dlatego postanowiliśmy wyróżnić projekt Marka i przyznać mu nagrodę dodatkową w postaci 200-gramowej rolki filamentu PrintMe Flex (TPU)!

Gratulujemy! I z niecierpliwością czekamy na kolejne Twoje projekty!


Jak zawsze – gratulacje składamy także wszystkim autorom pozostałych projektów, którym nie udało się wskoczyć na podium. Pamiętajcie, że nasz konkurs odbywa się cyklicznie co miesiąc, więc życzymy Wam powodzenia w kolejnych edycjach. Do końca kwietnia jest jeszcze trochę czasu, więc do dzieła!

Ze zwycięzcami będę się kontaktował za pośrednictwem wiadomości w Majsterkowie.

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

2 komentarzy do “Wyniki konkursu Druk 3D – marzec 2018

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?