Wyniki listopadowej edycji konkursu w dziale Drewno

Wyniki listopadowej edycji konkursu w dziale Drewno

Czołem majsterkowicze!

Muszę Wam przyznać jedno – w listopadzie przeszliście samych siebie i zgłosiliście do konkursu w dziale Drewno11 projektów! Wspólnie z Kammar24 mieliśmy naprawdę ciężkie zadanie z wyborem zwycięzców. Chcecie wiedzieć, które projekty postanowiliśmy nagrodzić? Wyniki znajdziecie poniżej :)


I miejsce

Multi-funkcyjna wiertarka stołowa – szlifierka

Nic tak nie cieszy oka majsterkowicza, jak widok wykonanych własnoręcznie narzędzi. I właśnie dlatego lukiluk1984 może z dumą stanąć na I miejscu na podium!

Gratulujemy!

II miejsce

Lampa ogrodowa wyglądająca jak pęknięte drzewo

Miejsce II zajął DIY projects step by step za przepiękną lampę ogrodową, która robi naprawdę duże wrażenie!

Gratulujemy!

III miejsce

Serwer wydruku z Raspberry Pi Zero (CUPS)

Na III miejscu znalazł się użytkownik Elektronika Bez Spięcia, który w świetny sposób pokazał, że wcale nie trzeba być pasjonatem dłubania w drewnie, żeby móc wykorzystywać drewno w swoich stricte elektronicznych projektach. Nie mogliśmy nie docenić tej wszechstronności! :)

Gratulujemy!


Serdeczne gratulacje składamy także na ręce wszystkich pozostałych autorów projektów! Strasznie żałujemy, że nie możemy nagrodzić Was wszystkich, bo zgłoszonych było dużo więcej projektów, które były warte nagrodzenia. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam powodzenia w grudniowej edycji konkursu!

Ze zwycięzcami będę się kontaktował mailowo.

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

4 komentarzy do “Wyniki listopadowej edycji konkursu w dziale Drewno

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?