Budowa stołu warsztatowego

Budowa stołu warsztatowego

Budujemy stół warsztatowy – Stół warsztatowy jest niezbędny w każdym warsztacie. Ja przedstawiam wam mój pomysł być może inspirację dla kogoś z was. Blat stołu jest wykonany z płyty mdf 18mm (sklejone 3 formatki ze sobą) co daje nam grubość 54mm. Wymiary blatu to 1400x800mm. Wysokość stołu to 850mm. Nogi to solidnie poklejona sosna o wymairach 100x100mm. Wszystkie cargi(łączyny) zostały wykonane na czopy. Całość jest wykonana z sosny następnie została potraktowana olejem do drewna. Stół posiada otwory na blacie które umożliwiają przytrzymać materiał za pomocą ścisków (własnie jestem na etapie budowy imadła które nada większy sens otworom w blacie). Cały etap budowy można zobaczyć na filmie. Zapraszam do oglądania.

Mam nadzieje, że się ten projekt spodobał. Udanej pracy w warsztacie :)

Ocena: 4.75/5 (głosów: 4)

Podobne posty

3 komentarzy do “Budowa stołu warsztatowego

  • Jaki tam warsztatowy, taki spokojnie można postawić na ogrodzie czy działce dla gości. Wygląda za ładnie aby marnował się w warsztacie, tam dawać może byle jakie byle stabilne. Fajnie wykonane z tego jasnego drewna.

    Odpowiedz
  • Super! Ja na podobnym stelażu osadziłem płyte MPB bo uważam, że jest bardzo wytrzymała (obicia, zarysowania itp) przez co dłużej będzie służyć. Ale Twój projekt bardzo mi się podoba!

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?