Cięcie Drutem Oporowym na Gorąco [wideo]

Cięcie Drutem Oporowym na Gorąco [wideo]

 Czołem Majsterkowicze!

W dzisiejszym materiale wideo, chcemy pokazać Wam jak proste czynności możecie wykonać za pomocą urządzenia z drutem oporowym.

D3 – to nazwa stacjonarnego modelu tego urządzenia. To innymi słowy – nóż termiczny z blatem, oraz specjalnym drutem którym możemy ciąć różnego rodzaju tworzywa. My poddaliśmy tej próbie – styropian, styrodur oraz różne pianki. Zauważcie, że  posiada regulacje mocy dzięki czemu możecie dostosować moc urządzenia do danego tworzywa, tak aby go nie przepalić a zachować estetyczne krawędzie.

Stół jest lekki i poręczny. Stópki możecie pozycjonować w zależności od podłoża na jakim pracujecie. Na uwagę zasługuje też fakt, iż możecie wyregulować drut pod danym kątem, dzięki regulacji. Dodatkowo specjalna prowadnica ułatwia cięcie praktycznie w dowolny sposób.

Obejrzyjcie całe 15-minutowe nagranie i zobaczcie jak wyszło nam cięcie takich elementów. Wydaje mi się, że stół idealnie nadaje się do zastosowań w budownictwie tam,  gdzie niezbędne są izolacje czy ocieplenia. Pewnie znajdziecie w nim także inne zastosowania. Jeżeli ciekawi jesteście jak drut poradzi sobie z innymi tworzywami jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju testy. Prześlijcie próbkę na nasz adres lub skontaktujcie się e-mailowo ([email protected]).

Więcej informacji o nożu i o tym, gdzie go zakupić TUTAJ.

Ocena: 5/5 (głosów: 4)

Podobne posty

3 komentarzy do “Cięcie Drutem Oporowym na Gorąco [wideo]

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?