Filtry powietrza. Jak wymienić filtr i jak wyczyścić filtr sportowy.

Filtry powietrza. Jak wymienić filtr i jak wyczyścić filtr sportowy.

Cześć. Z tej strony Marcin. Jest to mój pierwszy artykuł na stronie majsterkowo i chciałbym wam przedstawić kanał Retro Garaż poświęcony motoryzacji. Na warsztat wzieliśmy pod lupę filtry powietrza, których wymiana często jest bagatelizowana. Zobaczycie jak prosta i szybka jest wymiana do której nie potrzebujemy specjalnych narzędzi oraz zobaczcie jak wyczyścić i naoliwić filtr sportowy. Na przykładzie aut: Audi 80 b4 i Honda Civic VI Ej6

Ocena: 5/5 (głosów: 2)

Podobne posty

5 komentarzy do “Filtry powietrza. Jak wymienić filtr i jak wyczyścić filtr sportowy.

  • Patrząc na wiedzę motoryzacyjną naszej młodzieży, a raczej jej brak trzeba nam jak najwięcej takich kanałów. Kiedyś jeździło się maluchami, trabantami, dużymi fiatami przy nich każdy kierowca musiał mieć zestaw narzędzi i umieć je naprawić. Dziś samochody są lepsze a umiejętności zerowe. Dzisiejsza wiedza połowy młodych kierowców ogranicza się by nalać odpowiedni płyn w odpowiednie miejsce.

    Odpowiedz
  • Moim zdaniem niektórzy nawet i takich podstaw nie mają. Moi rodzice mieli Syrene i Malucha więc Ojciec co nieco umieć musiał. Dzisiaj sam jestem prawie 40 latkiem,a nawet nie mam auta, a na samochodach to ja nie znam sie i kropka. Tak już zostanie do końca mojego dłuższego lub krótszego życia.

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?