Zszywarka do Plastiku – Czyli jak wtapiać zszywki ?

Zszywarka do Plastiku – Czyli jak wtapiać zszywki ?

Cześć Majsterkowicze,

 

W dzisiejszym poradniku chcielibyśmy pokazać Wam Zszywarkę do Plastiku o modelu SP2.

 

Gdzie takie urządzenie zastosować ?

To pomocne urządzenie znacząco przyspiesza i polepsza proces naprawy wielu elementów plastikowych np. zderzaki, lampy samochodowe, osłony  itp. Pamiętajcie, że sama zszywarka nie naprawia w 100% danego elementu, lecz jest idealna do wstępnego łączenia przed spawaniem plastiku czy klejeniem. (w zależności od uszkodzenia) 

 

 

Zszywki,Zszywki Zszywki – czyli rodzaje i jak się za to zabrać ?

Obecnie na rynku mamy wiele rodzajów zszywek. Część z nich możecie obejrzeć TUTAJ. Pamiętajcie, aby były dobrej jakości najlepiej ze stali nierdzewnej. Kątowe, płaskie, falowane – tak naprawdę jest ich cała masa a wszystko po to, aby dotrzeć nawet do najbardziej trudnych miejsc i połączyć elementy. Poniżej znajdziesz nagranie, gdzie zobaczysz wszystkie rodzaje i wielkości. Nie musicie martwić się o ilość zszywek bowiem jako zestaw “startowy” do zszywarki dołączono 6 rodzajów po 100 sztuk takich zszywek – (600 szt. na start!)

 

 

Funkcjonalność

Zszywarka do plastiku SP2 posiada trzy stopnie regulacji temperatury. W zależności od tworzywa stosujecie więc odpowiednią moc. Rękojeść zszywarki jest lekka i poręczna. Istotnym elementem jest fakt, że posiada wyjścia na zszywki pod różnym kątem np. na wprost, lub pod kątem. 

Jaką moc zastosować dla jakiej zszywki dowiecie się także z wideo.

 

 

My test tej zszywarki przeprowadziliśmy na obudowie od lampy.

Zainteresowanych odsyłamy do nagrania na Kanale Youtube firmy Ataszek.

Zachęcamy także do zobaczenia więcej szczegółów na temat samej zszywarki do plastiku.

W połowie 2017 roku na rynek wszedł model SP3 , który wyróżnia zwiększenie mocy (70V) oraz specjalna stopka wgrzewająca np. PUR czy UFLEX. Jej omówieniem zajmiemy się w innym poradniku.

 

Ocena: 5/5 (głosów: 2)

Podobne posty

5 komentarzy do “Zszywarka do Plastiku – Czyli jak wtapiać zszywki ?

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?