JESZCZE BLIŻEJ MIŁOŚNIKÓW DRUKU 3D – SYGNIS OTWIERA SKLEP INTERNETOWY

JESZCZE BLIŻEJ MIŁOŚNIKÓW DRUKU 3D – SYGNIS OTWIERA SKLEP INTERNETOWY

INFORMACJA: Poniższy post znajduje się w Poczekalni.

Warszawska firma Sygnis New Technologies uruchomiła sklep e-commerce, którego asortymentem są drukarki 3D, skanery 3D, materiały do druku oraz akcesoria i części wymienne. W sklepie znajdziemy specjalistyczny sprzęt oraz asortyment najlepszych marek, w pakiecie z fachową pomocą specjalistów oraz szybką dostawą. Dodatkowo, w związku z otwarciem sklepu internetowego, Sygnis przygotował ograniczoną czasowo promocję, w ramach której każdy może zakupić w okazyjnej cenie filament oraz drukarkę Guider IIs. Wraz ze startem sklepu rusza oficjalne świętowanie w związku z polską premierą wejścia na rynek najnowszej drukarki marki Flashforge – Adventurer 4!

Sygnis otwiera sklep internetowy

W sklepie internetowym można składać zamówienia na asortyment takich marek jak: DWS, Apium, Sinterit, BCN3D oraz FlashForge, którego firma Sygnis jest oficjalnym dystrybutorem oraz jedynym autoryzowanym serwisem w Polsce. Klienci zatem mogą liczyć na gwarancję jakości, profesjonalną obsługę klienta i lokalne wsparcie serwisowe.

Osoby pragnące przed zakupem obejrzeć wybrane produkty, porozmawiać na żywo ze specjalistami, a od czasu do czasu wziąć udział w interesujących warsztatach i spotkaniach z inżynierami, są mile widziani w sklepie Sygnis oraz stacjonarnym punkcie odbioru zamówień, który mieści się w sercu warszawskiego Muranowa na al. Solidarności 78.

Firma Sygnis znana jest z innowacyjności i zapewnia, że asortyment dostępny w sklepie będzie stale poszerzać się o nowe rozwiązania, urządzenia i materiały oraz dostępne promocje, dlatego warto regularnie odwiedzać stronę sklepu. Zachęcamy również do bliższego zapoznania się z działalnością wiodącego dostawcy najnowszych technologii hardware’owych (w tym druku 3D) w Polsce – Sygnis New Technologies.

Sklep Sygnis – https://shop.sygnis.pl/

INFORMACJA: Oceń artykuł aby pomóc mu trafić na stronę główną Majsterkowa.

UWAGA: Zaloguj się, aby móc zagłosować na ten projekt.

Ocena: 1/5 (głosów: 1)

Podobne posty

Jak i czym ocieplić poddasze?

Jak i czym ocieplić poddasze?

Ocieplenie poddasza pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Izolacja pomieszczeń pod dachem jest również niezbędna,…

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?