Ogrodowe dekoracje

Ogrodowe dekoracje

Hej,
chciałbym, żeby Majsterkowo było przestrzenią (w wirtualnym tego słowa znaczeniu;), w której swoje miejsce znajdą zarówno najróżniejsze ambitne projekty (jak np. mój analogowy wskaźnik osób na stronie, czy cyfrowa poziomica zrobiona na AVR), jak i te prostsze, które bez najmniejszego problemu będzie mógł wykonać każdy niedzielny majsterkowicz. I właśnie z takim zamysłem powstał dział SZYBKIE PROJEKTY, do którego możecie wrzucać wszystkie prostsze poradniki (jak chociażby ten poniżej;)

Ale przechodząc do tematu…

Pogoda w tym roku wyjątkowo mocno nas rozpieszcza i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wykorzystując te ciepłe dni chciałbym Wam zaprezentować kilka pomysłów na ogrodowe dekoracje, które umilą czas spędzany pod “przydomową chmurką” ;)

Mam nadzieję, że po raz kolejny udało mi się Wam udowodnić, że nawet małym nakładem pracy można zmajstrować fajne i ciekawe gadżety domowego użytku :)

Jeżeli nie chcecie przegapić kolejnych odcinków, koniecznie dajcie nam suba!

Pozdrawiam!
Łukasz

Ocena: 4.2/5 (głosów: 5)

Podobne posty

3 komentarzy do “Ogrodowe dekoracje

    • @klient: Nie są złe. Na pewno nie są to szafki z najwyższej półki, ale biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, to zdecydowanie są warte rozważenia przy zakupie. W fablabie eksploatujemy je dosyć mocno i w sumie nie ma na co narzekać. No – może system zamykania szuflad na klucz mógłby być lepiej rozwiązany, ale w sumie i tak tego nie używamy.

      Odpowiedz
  • Pomysły świetne, ale kłaniają się zasady BHP! (wiercenie w piłeczkach trzymanych w ręku, lub szlifowanie trzymanych w ręku plasterków drewna! Dobrze, że nie pokaleczyło!!!) Gdyby młodzież lub dzieci chciały bezkrytycznie naśladować – nie polecam.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?