Pomysł na prosty prezent

Pomysł na prosty prezent

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

 

 

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Podobne posty

20 komentarzy do “Pomysł na prosty prezent

 • Po spojrzeniu na miniaturke zdjecia juz wiedzialem kto jest autorem posta – poznalem po garazu :D Jak zwykle fajny material, tak trzymaj :)

  Odpowiedz
 • Bardzo sympatyczny filmik, aż miło patrzeć. Szczególnie miło patrzeć, jak ktoś inny się męczy – z tym przekładaniem nitki ma się rozumieć.

  No a za przeszkadzającego psa to ode mnie 5! :)

  Co do bałaganowych malkontentów. Eistein chyba powiadał, że jeżeli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, to o czym świadczy puste biurko?

  Porządek jest potrzebny w takim stopniu by dało się wszystko znaleźć i tylko tyle.

  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 • tak to już jest ,że zawsze piszę to co myślę (często tego żałuję)
  lecz moja poprzednia opinia w żaden sposób nie była skierowana do Kreatora – tylko do osób posiadających status “autora” na majsterkowie , bo to właśnie w dużej mierze od nich zależy czy dany projekt znajdzie się w koszu czy na głównej -i to właśnie oni powinni przede wszystkim dbać o to by takie gnioty nie trafiały na główną.
  kreator przedstawił swój projekt, i oczekiwał komentarzy adekwatnych do projektu, a że był to gniot, więc normalnie powinien trafić tam gdzie jest jego miejsce, a tymczasem zbiegiem okoliczności pojawił się na głównej – na majsterkowie było już wiele projektów lepszych i gorszych które według mnie były znacznie lepiej wykonane niż ostatni projekt Kreatora, a mimo wszystko skończyły tam gdzie było ich miejsce…

  do Kreatora – przepraszam że tak wyszło, wiele osób źle zinterpretowało mój wpis, nie myślałem że rozpęta się taka burza wokół twojego warsztatu
  ale sam musisz przyznać, że twój ostatni projekt był trochę zrobiony na siłę – wiem że stać cię na więcej.

  Aby uciąć dalsze niepożądane komentarze proponuję przenieść ten projekt tam gdzie jest jego miejsce ( myślę że większość użytkowników się ze mną zgodzi) dlatego mam wielką prośbę do naszego moderatora Łukasza Więcka – wiem że jesteś teraz bardzo zajęty “Fabryką Pasji” ale może znajdziesz chwilę i jeżeli jest taka możliwość – przeniesiesz go do kosza!

  Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?