Rozstrzygnięcie konkursu “Elektryka prąd nie tyka”

Rozstrzygnięcie konkursu “Elektryka prąd nie tyka”

Tadadadam! Wtem nastał ten piękny dzień (chociaż za oknem zimno), w którym światło dzienne ujrzą wyniki majowego konkursu Elektryka prąd nie tyka :) Nie chcę dłużej trzymać Was w niepewności, więc od razu przejdę do konkretów…

Miejsce I

Pierwsze miejsce zdecydowanie należy się użytkownikowi Twister za projekt inteligentnego domu na Raspberry Pi i Arduino.

rpi-duino

Projekt jak najbardziej zasłużył na swoje miejsce na podium. Jest to sama esencja idei DIY i dowód na to, że samemu można zmontować urządzenia za zaledwie ułamek ceny podobnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Brawo!

Miejsce II

Miejsce drugie postanowiliśmy przyznać użytkownikowi QtomekQ za wykonanie fenomenalnych kontrolerów do gier.

20140404_183520

Łał, łał i jeszcze raz ŁAŁ! Autorowi należą się najszczersze gratulacje za pomysł, wykonanie i przede wszystkim cierpliwość przy wycinaniu otworów pod te wszystkie kwadratowe przyciski :D

Brawo!

Miejsce III

Na podium postanowiliśmy umieścić także projekt marudnika do kwiatów, którego autorem jest Artur.

FILE0175

Projekt prosty, ale przydatny i dopracowany w najmniejszych szczegółach :)

Brawo!

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt na [email protected]l (odezwijcie się z adresów, które macie podane w swoich profilach w Majsterkowie).

Bawimy się dalej!

Bardzo żałuję, że na podium zabrakło jeszcze jednego miejsca, na którym mógłbym umieścić projekt rejestratora napięcia, prądu i mocy, który również bardzo mi się spodobał. Nagrodzić mogliśmy jednak tylko trzech autorów, więc z bólem serca ten projekt musiałem odrzucić :( Mimo wszystko składam na ręce autora najszczersze gratulacje i podziękowania, bo sam co nieco z tego projektu zaczerpnąłem :)

Gratulacje oczywiście należą się także wszystkim pozostałym autorom, którzy, jak zwykle, pokazali klasę!

Przy okazji chciałbym ogłosić, że tematem na lipiec będzie… “W ogrodzie i na balkonie”. Szczegóły niebawem roześlę za pomocą konkursowego newslettera, na którego możecie się zapisać tutaj (pod koniec postu jest formularz).

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

4 komentarzy do “Rozstrzygnięcie konkursu “Elektryka prąd nie tyka”

  • Dziękuję bardzo! Cieszę się, że spodobał się Wam mój artykuł i bardzo cieszę się z nagrody :)) Gratuluję również pozostałym zwycięzcom! Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Dziękuję!!! :) Gratulacje dla pozostałych, a zwłaszcza dla zwycięzcy. Chylę czoła! Jak tylko przeczytałem Twój artykuł to powiedziałem… “no to mnie śmignie Gość na ostatniej prostej” :P …i się nie pomyliłem, ale oczywiście w pełni zasłużenie! :) Sam mam zamiar zrobić coś podobnego jak będę urządzał mieszkanie. Pozdrawiam :)

    Odpowiedz

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?