Rozstrzygnięcie konkursu “Szybciochy”

Rozstrzygnięcie konkursu “Szybciochy”

Hoł, hoł, hoł. Po marketach biegają dziwni panowie w czerwonych strojach, na ulicach miast świeci już cała masa kolorowych lampek, a w Majsterkowie przyszedł czas na ogłoszenie wyników listopadowego konkursu Szybciochy. Do konkursu zostało zgłoszonych 7 projektów (tzn. zgłoszonych zostało więcej, ale tylko tyle wydostało się z Poczekalni), z których musieliśmy wybrać te trzy najfajniejsze. Wybór, jak zawsze, prosty nie był… Ale ostatecznie trzeba było jakąś decyzję podjąć, więc nagrodzić zdecydowaliśmy się…

Miejsce I

Pierwsze miejsce na podium zajął Piotr Lebek za swój świetny Miecz Świetlny:

IMG_9675_small

Piotrze – po raz kolejny udowadniasz, że tatowanie może sprawiać wielką frajdę zarówno dzieciakom, jak i ich rodzicom. Tak trzymaj!

Gratulujemy!

Miejsce II

Drugie miejsce przyznaliśmy użytkownikowi stigfighter za Zegar z rowerowej tarczy hamulcowej:

20

Projekt bardzo prosty i jeszcze bardziej efektowny, a do tego fajny i pomysłowy :)

Gratulujemy!

Miejsce III

Miejsce trzecie postanowiliśmy przyznać użytkownikowi Wojtus_S za Woltomierz panelowy w samochodzie:

DSCN9224

Projekt prosty (jak na szybciocha przystało), a jednocześnie bardzo praktyczny. Szczególnie teraz zimą, kiedy nie ma dnia, żebym nie widział na jakimś parkingu kogoś odpalającego samochód na kable od innego auta ;)

Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt na lukasz@majsterkowo.pl (ci z Was, którzy znają już procedurę odbierania nagród, mogą pisać bezpośrednio do LŁ – pamiętajcie tylko, żeby koniecznie pisać z adresu e-mail, który macie podany w swoim profilu w Majsterkowie).

Mamy nadzieję, że wygrane w konkursie narzędzia zainspirują Was do jeszcze ciekawszych projektów!

Pozostałym uczestnikom konkursu także serdecznie gratulujemy i zachęcamy do walki w kolejnych edycjach (szczegóły znajdziecie tutaj).

logo-200

Sponsorem nagród w konkursie jest partner Majsterkowa – firma Lange Łukaszuk :)


Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?