Rozstrzygnięcie marcowego konkursu w dziale Druk 3D

Rozstrzygnięcie marcowego konkursu w dziale Druk 3D

Czołem drukarze!

Po burzliwej naradzie, wspólnie z naszym Partnerem – sklepem Blackfrog.pl, udało się wytypować trzy projekty, których autorzy staną na podium. Powiem szczerze, że wybór nie był łatwy, bo w marcu zgłosiliście aż siedem projektów, więc było w czym wybierać (co nas oczywiście bardzo cieszy:)

Przejdźmy do najważniejszej informacji, czyli do przedstawienia zwycięskich projektów.

I miejsce

Nagrody o wartości 400 zł zdobywa projekt:

Cloudie – Manipulator o pięciu stopniach swobody

Manipulator zdecydowanie zrobił na nas największe wrażenie.Projekt bardzo fajny i ambitny, więc jak najbardziej zasługuje na pierwsze miejsce!

II miejsce

Nagrody o wartości 200 zł zdobywa:

Zamiennik bloku łożyska V2 na wałek 10mm

Nasz pokładowy konstruktor pparsniak jak zwykle nie zawiódł i przygotował kolejną modyfikację swojej drukarki 3D, która zasłużyła na nasze uznanie. Mamy nadzieję, że bon z wygranej pozwoli Ci jeszcze szybciej rozwijać swoją drukarkę :)

III miejsce

Zasilacz warsztatowy zgarnia nagrody o wartości 100 zł:

Mini zasilacz warsztatowy

Ten projekt urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Zasilacz – niby prosta rzecz wciśnięta w prosty wydruk. Jednak zastosowanie w tym projekcie filamentu fiberwood nadało mu bardzo oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Jest to piękny przykład tego, że drewniane filamenty nadają się nie tylko do drukowania figurek, ale równie dobrze sprawdzają się w typowo użytecznych projektach.


Panowie – wielkie brawa zarówno dla Was, jak i dla autorów pozostałych projektów, które również były na wysokim poziomie.

A nasz #konkurs trwa dalej, więc standardowo zachęcamy do zgłaszania kolejnych projektów, bo nagrody o łącznej wartości 700 zł cały czas na Was czekają :)

Powodzenia!

Podziel się:

2 komentarzy do “Rozstrzygnięcie marcowego konkursu w dziale Druk 3D

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?