Wyniki konkursu Drewno – luty 2018

Wyniki konkursu Drewno – luty 2018

Cześć!
Zrobił się nam mały poślizg z wynikami lutowej edycji konkursu Drewno, ale mamy już wybranych zwycięzców, więc możemy uroczyście ogłosić, autorzy których projektów staną na podium :)

W tym miesiącu wybór był wyjątkowo ciężki. Tym bardziej, że zwycięzców wybieramy komisyjnie, a wiadomo jak to jest w komisjach – każdy członek komisji docenia inne aspekty projektu, więc czasami naprawdę ciężko wybrać te trzy najciekawsze, najpraktyczniejsze i najlepsze projekty. Gdybyśmy tylko mieli jeszcze kilka miejsc na podium, mielibyśmy kogo na nim ustawić. Jednak zasado to zasady, dlatego przedstawiamy Wam trójkę zwycięzców z lutego:


I miejsce

Tokarka do drewna

I like it! Bardzo fajny projekt, który będą pokazywał każdej osobie narzekającej na to, że brakuje jej jakichś narzędzi!

Elektronika Bez Spięcia – gratulujemy!

II miejsce

Drewniane puchary

Przepiękna robota! Jeżeli dalej uda mi się utrzymać moją dietę, to za rok sam może wystartuję w maratonie i powalczę o taki wyciosany puchar! :D

Poheblu – gratulujemy!

III miejsce

Łóżko w szafie

Świetny pomysł za zagospodarowanie ciasnego mieszkania (sam mam w domu ograniczony metraż, więc doceniam;).

LeszekK – gratulujemy!


Gratulacje składamy również na ręce autorów wszystkich pozostałych projektów. Naprawdę żałujemy, że nie możemy nagrodzić wszystkich!

Zwycięzcy w ciągu kilku dni otrzymają kody do sklepu Kammar24.pl za pośrednictwem wiadomości w Majsterkowie, więc sprawdzajcie co jakiś czas swoje skrzynki.

Pamiętajcie, że nasz konkurs trwa do końca roku, więc jeszcze macie niejedną szansę, żeby powalczyć o nagrody! Do końca marca zostały  niecałe dwa tygodnie, więc nie marnujcie czasu i DO DZIEŁA! Powodzenia!

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

4 komentarzy do “Wyniki konkursu Drewno – luty 2018

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?