Wyniki październikowej edycji konkursu w dziale Druk 3D (+licencje SOLIDWORKS)

Wyniki październikowej edycji konkursu w dziale Druk 3D (+licencje SOLIDWORKS)

Czołem drukarze!

Gotowi na ogłoszenie wyników konkursu w dziale Druk 3D, który prowadzimy dla Was wspólnie ze sklepem Blackfrog.pl? W październiku zgłosiliście aż siedem projektów (do wglądu tutaj: https://majsterkowo.pl/druk-3d/2017/10/), więc było z czego wybierać :)

Przypominam, że ostatnio na fanpage Majsterkowa obiecałem, że wśród wszystkich uczestników październikowej edycji rozlosujemy trzy licencje SOLIDWORKS 2017. Więcej szczegółów pod koniec postu.

No teraz lecimy z tematem zwycięzców!


I miejsce

Przenośny głośnik Bluetooth

Projekt, wygląd i efekt końcowy PETARDA! Głośnik prezentuje się naprawdę pięknie, więc na pierwszym miejscu bez chwili zastanowienia stawiamy Mechanik :D

Gratulujemy!

II miejsce

Projektowanie obudów w programach CAD/CAE, na przykładzie termometru cyfrowego

Miejsce drugie zajął HQ2000 za bardzo dobrze przygotowany poradnik modelowania 3D w SOLIDWORKS. Fajnie przygotowany i merytoryczny materiał!

Gratulujemy!

III miejsce

Głośnik ze wskaźnikiem wysterowania na arduino

Na miejscu trzecim umieściliśmy projekt głośnika z zbudowanym wskaźnikiem wysterowania, który przygotował alekolorowomi. Świetny pomysł z tym wskaźnikiem!

Gratulujemy!


Gratulacje składamy oczywiście także wszystkim pozostałym autorom projektów i zachęcamy do walki w listopadowej edycji konkursu, w której znowu wyłonimy trzy najciekawsze projekty :)

Losujemy licencje SOLIDWORKS 2017

A teraz czas na obiecane losowanie licencji, które mogę Wam rozdać dzięki DPS Software!

Do maszyny losującej wrzuciłem siedem karteczek z projektami, które zostały zgłoszone w październiku na konkurs w dziale Druk 3D.

Uruchamiamy maszynę…

Gratulacje! Licencje wyślę Wam na skrzynki email :)

Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?