Top 5 oryginalnych prezentów pod choinkę dla mężczyzny

Top 5 oryginalnych prezentów pod choinkę dla mężczyzny

Gdy zbliża się grudzień, zaczynasz się zastanawiać, co kupić najbliższym Ci mężczyznom – chłopakowi, mężowi, bratu lub ojcu? Jeżeli w tym roku planujesz dużą niespodziankę dla obdarowanej osoby, pomożemy Ci w tym – przygotowaliśmy listę 5 ciekawych i nietypowych upominków. Zainspiruj się i zaskocz swoją kreatywnością!

Podniebna przygoda – solidna dawka adrenaliny

Naszą listę nietypowych prezentów pod choinkę otwierają vouchery na skoki ze spadochronem, skoki na bungee i loty paralotnią. Takie aktywności to gwarancja ekstremalnych doświadczeń, a także doskonały sposób na przełamanie swoich słabości. Jeżeli bliski Ci mężczyzna jest miłośnikiem adrenaliny, doskonale odnajduje się w stresujących sytuacjach i od małego marzył mu się zawód związany z szybowaniem w przestworzach, to taki prezent z dużym prawdopodobieństwem przypadnie mu do gustu.

Voucher na wybraną atrakcję kupisz online, unikając zatłoczonych sklepów i stania w długich kolejkach do kasy. Jeżeli szukasz innych pomysłów na niecodzienne prezenty świąteczne, zajrzyj na stronę https://prezentmarzen.com/swieta-dla-niego/.

Dla fanów motoryzacji – przejażdżka terenowym autem

Wielu mężczyzn z niecierpliwością czeka na moment, gdy będą mogli odebrać dokument uprawniający do prowadzenia pojazdów. Niewielu kierowców ma jednak szansę sprawdzić swoje umiejętności w naprawdę trudnych warunkach. Jeżeli wśród bliskich Ci mężczyzn masz miłośników motoryzacji, którzy chętnie przetestowaliby swoje zdolności, ciekawym pomysłem na świąteczny upominek może być szkolenie Off Road.

Szkolenia Off Road są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kierowców. Dla każdego taka przygoda będzie się jednak wiązać z dużą dawką adrenaliny. Pasjonaci jazdy w trudnych warunkach w czasie indywidualnego szkolenia mogą skoncentrować się na doskonaleniu techniki.

Degustacja luksusowych alkoholi – również we dwoje

Kto powiedział, że z prezentu pod choinkę może się cieszyć jedynie obdarowana osoba? Jeżeli chcesz spędzić trochę czasu z bliskim Ci mężczyzną, a jednocześnie dowiedzieć się więcej o wysokiej klasy trunkach, dobrym pomysłem może być degustacja luksusowych alkoholi, np. whisky czy wina z najlepszych europejskich winnic.

Degustacja alkoholi pozwala odkryć nowe, nieznane dotąd smaki. Ponieważ spotkania odbywają się w niewielkich grupach, prowadzący może odpowiedzieć na wszystkie pytania nurtujące uczestników, a także przybliżyć historię spożywanych trunków. Takie zajęcia to prawdziwa skarbnica zarówno wiedzy, jak i nowych doświadczeń.

Survival – dla mężczyzn, którzy nie boją się przygody

To kolejny pomysł na nietypowy prezent pod choinkę. Survival, czyli weekendowa szkoła przetrwania, może być wyśmienitą zabawą połączoną z nauką. W czasie kursu uczestnicy nabywają nowe umiejętności, które mogą przydać się im w codziennym życiu (np. praca w grupie). Do tego dochodzi mnóstwo wyzwań w postaci nauki rozpalania ognia, zakładania obozu czy czytania map.

Jeżeli zdecydujesz się na taki prezent, zwróć uwagę na to, kto będzie prowadzić zajęcia. Najlepiej, by szkółka survivalu odbywała się pod okiem doświadczonych instruktorów, np. byłych wojskowych czy policjantów. Instruktorzy z takim dorobkiem mają ciekawe doświadczenia survivalowe i potrafią skutecznie wypełnić czas swoim podopiecznym podczas weekendu.

Warsztaty stolarskie – idealne dla majsterkowiczów

Bliski Ci mężczyzna nieustannie znajduje sobie nowe prace wokół domu? Pomóż mu odnaleźć w sobie smykałkę do obróbki drewna. Na warsztaty stolarskie uczęszczają pasjonaci, którzy podczas kolejnych zajęć często odkrywają drzemiący w nich talent. Osoby początkujące mają szansę oswoić się z narzędziami stolarskimi i nauczą się, jak z nich bezpiecznie korzystać. Wiedza zdobyta na takich zajęciach może też przydać się w przyszłości.

Jak wybrać organizatora warsztatów stolarskich? By uczestnicy wynieśli z zajęć jak najwięcej, ważna jest liczba uczestników – powinny one odbywać się w małych grupach. Dobrze też, by każda osoba miała zapewnione własne, w pełni wyposażone stanowisko oraz mogła skorzystać z pomocy doświadczonego instruktora na każdym etapie prac.

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Podobne posty

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?