50% rabatu w Nettigo.pl za każdy projekt!

50% rabatu w Nettigo.pl za każdy projekt!

Czołem!

Jak już wspomniałem w poprzednim poście, sklep Nettigo został patronem działu Elektronika. Wspólnie zorganizowaliśmy dla Was akcję, której regulamin znajdziecie poniżej.

Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin akcji, którą wspólnie z Nettigo prowadzimy dla Was w dziale Elektronika.

TL;DR
Opublikuj dowolny projekt w dziale Elektronika, aby otrzymać kod rabatowy dający 50% zniżki w sklepie Nettigo.pl. I tutaj niespodzianka dla Was – do tej pory maksymalna kwota rabatu wynosiła 150 zł. Teraz podnosimy poprzeczkę i zwiększamy maksymalną wartość rabatu do 200 zł :)

Mało tego! Wcześniej wymagaliśmy, żeby w projekcie były wykorzystane produkty kupione wcześniej w Nettigo. Teraz całkowicie znosimy ten wymóg, więc podzespoły do publikowanych projektów możecie sobie kupić gdziekolwiek!

Regulamin akcji prowadzonej wspólnie z Patronem działu Elektronika – sklepem Nettigo.pl:

 1. W akcji mogą brać udział projekty, które wyjdą z Poczekalni na stronę główną Majsterkowa.
 2. Projekt musi zostać opublikowany w dziale Elektronika i pasować do niego tematycznie.
 3. Za każdy projekt przysługuje autorowi jeden bon rabatowy – niezależnie od tego, w ilu częściach został opublikowany projekt.
 4. Jeżeli projekt został przez autora podzielony na części, kod rabatowy może zostać przyznany dopiero po opublikowaniu wszystkich części.
 5. Opublikowany projekt musi być kompletny, tj. posiadać wszystkie części dokumentacji (np. schematy, kody źródłowe, projekty płytek drukowanych, …), które są potrzebne do zrealizowania projektu.
 6. Każdy autor może zgłosić nieograniczoną ilość projektów.
 7. Rabat w czasie jednych zakupów może wynieść maksymalnie 200 zł.
 8. Bonów rabatowych nie można wymienić na ich równowartość w gotówce.
 9. Akcja jest ograniczona czasowo i trwa od 16.01.2017 do 16.01.2019.
 10. Otrzymane kody rabatowe należy wykorzystać w ciągu roku od momentu ich otrzymania.
 11. Akcja nie łączy się z innymi akcjami prowadzonymi równolegle w Majsterkowie (nie można otrzymać nagród w kilku akcjach za jeden projekt).
 12. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w zasadach i regulaminie konkursu. Wszystkie zmiany będą ogłaszane z wyprzedzeniem i będą obowiązywały dopiero od kolejnego miesiąca konkursowego. Aktualny regulamin znajdziesz zawsze na stronie, którą właśnie czytasz.

Sponsorem akcji jest patron działu Elektronika – sklep Nettigo.pl:

Jeżeli macie jakieś pytania o kwestie, których nie uwzględniliśmy w niniejszym regulaminie, możecie śmiało pytać w komentarzach.

Podziel się:

21 komentarzy do “50% rabatu w Nettigo.pl za każdy projekt!

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?