Rozstrzygnięcie konkursu “Gadżety”

Rozstrzygnięcie konkursu “Gadżety”

Hej. W ferworze walki z nową wersją Majsterkowa na śmierć zapomniałem o ogłoszeniu wyników konkursu Gadżety. Wy też się jakoś tak nie upominaliście, więc poślizg zrobił się ładny ;) Ale co by dalej nie opóźniać, przechodzę do konkretów!

Miejsce I

Miejsce pierwsze przyznaliśmy użytkownikowi FireEnd za projekt Dom w zasięgu ręki – czyli dom sterowany z dowolnego miejsca na świecie:

1. ds1820-Raspberry-pi

Nie mogliśmy nie docenić tego ogromu pracy włożonego w przygotowanie i opisanie projektu. Pierwsze miejsce należy się bezapelacyjnie!

Gratulujemy!

Miejsce II

Drugie miejsce na podium zajął porywacz zwłok z projektem Brzozowy aparat fotograficzny (pinhole):

WP_20141022_025

Projekt fajny i wręcz piękny w swoim minimalizmie. Fotografia otworkowa zawsze mnie fascynowała, więc przy wybieraniu zwycięzców nie mogłem pominąć tego projektu :)

Gratulujemy!

Miejsce III

Miejsce trzecie przyznaliśmy użytkownikowi engobos za projekt ELEGANCKI PENDRIVE:

CAM00210

Skórzane etui na pendrive – projekt niezwykle prosty, ale z pięknym efektem końcowym. Nie wiem co takiego jest w skórze, ale chyba większość projektów z jej wykorzystaniem ma w sobie to “coś” ;)

Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt na lukasz@majsterkowo.pl (odezwijcie się z adresów, które macie podane w swoich profilach w Majsterkowie).

Mamy nadzieję, że wygrane w konkursie narzędzia zainspirują Was do jeszcze ciekawszych projektów!

Pozostałym uczestnikom konkursu także serdecznie gratulujemy i zachęcamy do walki w kolejnych edycjach (szczegóły znajdziecie tutaj).

logo-200

Sponsorem nagród w konkursie jest partner Majsterkowa – firma Lange Łukaszuk :)


Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

3 komentarzy do “Rozstrzygnięcie konkursu “Gadżety”

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?