Rozstrzygnięcie konkursu “Warsztat”

Rozstrzygnięcie konkursu “Warsztat”

Hej!

Wiem, że wielu z Was czekała z niecierpliwością na pojawienie się tego postu. Daję Wam moje słowo, że do opublikowania wyników zbierałem się już od dawna, ale sprawy związane z Fabryką pochłonęły mnie do tego stopnia, że wciąż przekładałem to na “jutro”. I tak mijał dzień za dniem. Ale w końcu udało mi się znaleźć chwilę, żeby przygotować i opublikować oficjalne wyniki konkursu “Warsztat” (dzisiaj opublikuję także wyniki konkursu “Na baterie”). Mam nadzieję, że wybaczycie mi ten kolejny poślizg :)

Bez zbędnego przeciągania, przejdę może do wyników…

Miejsce I

Miejsce pierwsze zajął Michał za swoją tablicę pomiarowo-lutowniczą:
Tablica 30
Projekt bardzo przydatny, a zarazem bardzo estetycznie i starannie wykonany. Oby tak dalej!

Gratulujemy!

Miejsce II

Drugie miejsce na podium przyznaliśmy użytkownikowi engobos za zrobienie kompresora do areografu:
gotowy kompresorek
Podobnie, jak w przypadku tablicy pomiarowo-lutowniczej, także ten projekt został wykonany bardzo starannie i z pomysłem. Kompresor zasługuje na uznanie tym bardziej, że jego najważniejsze elementy zostały odzyskane ze “śmieci”. Butla została zrobiona ze starej gaśnicy, a sam agregat został wyciągnięty z lodówki. Brawa za pomysł i wykonanie.

Gratulujemy!

Miejsce III

Miejsce trzecie zajął użytkownik stigfighter za projekt warsztatowej szlifierki talerzowej:
34
Także i ten projekt został wykonany bardzo estetycznie. Widać także, że stigfighter także ma zacięcie do wykorzystywania rzeczy z recyklingu – szlifierka została wykonana z silnika wyciągniętego ze starej, poczciwej pralki “Farni” :)

Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt na lukasz@majsterkowo.pl (ci z Was, którzy znają już procedurę odbierania nagród, mogą pisać bezpośrednio do LŁ – pamiętajcie tylko, żeby koniecznie pisać z adresu e-mail, który macie podany w swoim profilu w Majsterkowie).

Mamy nadzieję, że wygrane w konkursie narzędzia zainspirują Was do jeszcze ciekawszych projektów!

Pozostałym uczestnikom konkursu także serdecznie gratulujemy i zachęcamy do walki w kolejnych edycjach (szczegóły znajdziecie tutaj).

logo-200

Sponsorem nagród w konkursie jest partner Majsterkowa – firma Lange Łukaszuk :)


Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

3 komentarzy do “Rozstrzygnięcie konkursu “Warsztat”

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?